Reklama

Reklama

Ojciec Rydzyk pokazał swoje maybachy na Tik Toku. „Moherowe Berety też potrafią w internety”

Tadeusz Rydzyk na TikToku postanawia wyjaśnić raz na zawsze pewną kwestię. Chodzi o posiadane samochody. Szef Radia Maryja zaprezentował swoje pojazdy na nagraniu, które pojawiło się na oficjalnym profilu Telewizji Trwam. Co ciekawe, stacja reklamuje publikowane nagrania opisem „Moherowe Berety też potrafią w internety”.

Ojciec Tadeusz Rydzyk raz na zawsze postanwoił wyjaśnić pewną ważną kwestię. Chodzi o samochody, które posiada. Szef Radia Maryja postanowił wyjaśnić, w jaki sposób stał się właścicielem dwóch samochodów.

Zobacz również: Nietknięte ciało św. Bernadetty. Ekshumowano je trzy razy

Ojciec Tadeusz Rydzyk i słynne maybachy

- Wszystkich ciekawskich, którzy niejednokrotnie pytają, gdzie są te Maybachy... Przychodzą, szukają, gdzie one są. Otóż tu są moje Maybachy - mówi w nagraniu opublikowanym na TikToku ojciec Tadeusz Rydzyk.

Reklama

Szef Radia Maryja w filmie pokazuje modele pojazdów, które otrzymał od "pani Beaty z Londynu" czy "od rodziny z Torunia". To modele Maybach GLS 600 i Maybach GLS 450.

Zobacz również: Jaki jest twój kwiat narodzin? Sprawdź, co symbolizuje

Nagranie z o. Rydzykiem hitem sieci

Nagranie z ojcem Rydzykiem błyskawicznie stało się hitem sieci. Do tej pory zobaczyło je ponad 645 tys. osób. Film został opublikowany na oficjalnym profilu Telewizji Trwam na TikToku. Co ciekawe, stacja promuje publikowane nagrania pod hasłem "Moherowe Berety też potrafią w internety".

Zobacz również: Znaleźli gwoździe wbite w drzewa. Leśnicy ujawnili "śmiertelną pułapkę"

Czym jeździ ojciec Rydzyk?

Przypomnijmy, że kilka lat temu głośno zrobiło się o wywiadzie, w którym Tadeusz Rydzyk wyjaśniał sprawę swoich luksusowych aut. W Telewizji Trwam ogłosił, że dwa pojazdy otrzymał od bezdomnego pana Stanisława z Warszawy. 

W audycji "W Naszej Rodzinie" redemptorysta powiedział:

- Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy niestety zmarł - powiedział Rydzyk.

Czym naprawdę jeździ ojciec Rydzyk? Oficjalnie ksiądz nie jest właścicielem żadnego auta, dlatego korzysta z pojazdów należących do fundacji Lux Veritatis. W ostatnich latach duchowny był wożony głównie samochodami wpisanymi do majątku fundacji. Często zdarzało się jednak, że prowadził je osobiście.

Jak podaje portal natemat.pl, twórca fundacji Lux Veritatis był widziany w Audi A6. Inny samochód to z kolei Lexus RX 400h. 

***

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: o. Tadeusz Rydzyk | Radio Maryja | telewizja Trwam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy