Reklama

Reklama

"List" do porwanej Kasi od jasnowidza. "Będziesz w stanie żyć dalej"

Przed kilkoma dni w polskich mediach pojawiła się wiadomość o porwaniu i bestialskim potraktowaniu nastoletniej Kasi. Sprawcy są już na szczęście za kratkami, ale dziewczynka będzie jeszcze długo odczuwała traumę minionych wydarzeń. Jasnowidz Wojciech Glanc na swoim profilu na YouTube zamieścił filmik, w którym przekazuje dziewczynie słowa otuchy i zapewnia, że wszystko będzie dobrze.

Bestialskie uprowadzenie

Przypomnijmy, że 22 lipca br., spod jednego z poznańskich sklepów została uprowadzona 14-letnia Kasia. Ciemne BMW odjechało z piskiem opon, a za kierownicą siedziała 39-letnia Paulina K. W pojeździe była też między innymi jej córka Laura (13 l.) ze swoimi kolegami. Dzięki szybkiej reakcji mamy Kasi i natychmiastowym powiadomieniu służb, samochód udało się zlokalizować półtorej godziny od porwania. Niestety nie uchroniło to nastolatki przed bestialstwem porywaczy. Kasia została zgwałcona, pobita i uwięziona w bagażniku auta. Sprawcy ogolili jej głowę i brwi, wszystko to nagrali telefonem.

Reklama

Czytaj więcej: Prokuratura chce pozbawić podejrzaną 39-latkę władzy rodzicielskiej

Motyw zbrodni wręcz szokuje - jak podała prokuratura, Kasia uszkodziła e-papierosa jednej z porywaczek i nie chciała za niego zapłacić. Miała też wulgarnie wyzwać 39-letnią Paulinę K. Na szczęście sprawcy - 39-latka i 17-latek są już za kratkami. Usłyszeli zarzuty zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem, utrwalania treści pornograficznych, doprowadzenia przemocą do określonego zachowania i uprowadzenia osoby małoletniej. 17-latek przyznał się do wszystkiego i opisał przebieg wydarzeń śledczym. Paulina K. oświadczyła natomiast, że nie przyznaje się do winy. W porwaniu brała udział także nastoletnia córka aresztowanej oraz dwoje innych nieletnich - trafili oni do schronisk. Decyzję o ich dalszym losie podejmie sąd rodzinny.

Brutalnie potraktowana Kasia wyszła już ze szpitala, ale trauma, której doznała po tych okrutnych wydarzeniach, będzie jej towarzyszyła zapewne jeszcze przez długi czas.

Zobacz też: Wojciech Glanc w nowej przepowiedni

Jasnowidz apeluje do polskich celebrytów

Jasnowidz Wojciech Glanc, który chętnie wypowiada się w sieci na temat głośnych wydarzeń, zamieścił na swoim koncie na YouTube materiał wideo zatytułowany "Wsparcie dla porwanej Kasi". Kieruje do dziewczynki słowa otuchy, jak twierdzi, poradzi ona sobie z przeszłością i będzie w stanie dalej żyć.

Zobacz także: Jasnowidz Wojciech Glanc o Putinie

Glanc do akcji wspierania i podtrzymywania na duchu pokrzywdzonej Kasi zachęca też osoby publiczne, znajomych z telewizji, znanych celebrytów. 

Jasnowidz w nagraniu powiedział również, że nie jest w stanie sobie wyobrazić co w chwili obecnej przechodzi dziewczynka, ale wierzy, że uda jej się otrząsnąć z tragedii.

Wspomniany filmik na YouTube obejrzało już sporo internautów, którzy w komentarzach życzą Kasi szybkiego powrotu do zdrowia i gratulują pomysłodawcy inicjatywy. Myślicie, że materiał podniesie dziewczynkę na duchu? My mamy taką nadzieję. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc | Porwanie | jasnowidz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy