Reklama

Putin jest podstawiony?! Wojciech Glanc zauważył to na jego twarzy [TYLKO U NAS]

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się z nami swoim spostrzeżeniem na temat Putina. Jak przyznaje, za tym, że Putinem pokazywanym w mediach od jakiegoś czasu jest podstawiony człowiek, ma świadczyć jedna, ważna cecha. Co to takiego?

Wojciech Glanc o Putinie: Mam wrażenie, ze to zupełnie inna osoba!

Jasnowidz Wojciech Glanc od początku wojny w Ukrainie publikuje swoje przepowiednie na jej temat - m.in kiedy się skończy, jaki będzie jej wynik, czy jak będzie wyglądać nowa rzeczywistość po jej końcu. Tym razem postanowił wyjawić nam, co uważa na temat Putina. W mediach od jakiegoś czasu można było zauważyć dyskusję na temat zmieniającego się wyglądu głowy państwa rosyjskiego — jedni uważają, że przyczyną jest medycyna estetyczna, drudzy - że "oryginalnego" Putina mógł ktoś zastąpić ktoś inny - aktor, czy sobowtór. Co na ten temat ma do powiedzenia Wojciech Glanc?

Reklama

Putin jest podstawiony?! Wojciech Glanc tego dopatrzył się w twarzy Putina

Co w takim razie może usprawiedliwiać teorię, że Putin to nie ta sama osoba, co kiedyś? Wojciech Glanc zauważył pewne różnice w twarzy prezydenta Rosji. Twierdzi:

Putin zostanie zamordowany? "Stary Rosyjski sposób"

Jasnowidz Wojciech Glanc zaznacza, że utrzymuje swoją przepowiednię z początku wojny - Putin zostanie zamordowany. Dlaczego nadal tak twierdzi? Mówi:

***

Zobacz również:

Wojciech Glanc w nowej przepowiedni: "Może dochodzić do incydentów" 

Matka Boska ostrzegała nas przed II wojną światową. 100 objawień w Heede

Krzysztof Jackowski zaskoczył fanów nagraniem! Co mówi jasnowidz?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc | przepowiednie | Władimir Putin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama