Reklama

Reklama

Ma 12 dzieci i wciąż marzy o powiększeniu rodziny. Antykoncepcji mówi stanowcze „nie”

Weronika Merritt ma 37 lat i jest mamą 12 dzieci. W pierwszą ciążę zaszła, kiedy jeszcze uczęszczała do szkoły. Co ciekawe, kobieta wciąż marzy o powiększeniu rodziny. „Chciałabym mieć około 17 dzieci” – zdradziła w rozmowie z „The Sun”.

Weronika ma 12 dzieci i nie stosuje antykoncepcji. Wciąż marzy o powiększeniu rodziny

Mieszkająca w Nowym Jorku Weronika Merritt jest mamą 12 dzieci. O swoim życiu z gromadką pociech chętnie opowiada w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi około 40 tys. osób.

Kobieta zaszła w pierwszą ciążę w wieku zaledwie 14 lat. Wówczas powitała na świecie córkę Wiktorię, która dzisiaj ma 23 lata. Młodszy syn Andrew ma 17 lat. Z drugim mężem kobieta ma 16-letniego syna Adama, 14-letnią Marę, 13-letniego Dasha oraz 11-letnią Darlę. Najmłodsze dzieci pary to 9-letni Marvelous, 7-letnia Maralaya, 5-letnia Amelia, 4-letni Delilah oraz 2-letni Donovan. Niedawno na świat przyszedł kolejny członek rodziny. Jego imię nie jest jednak jeszcze znane.

Reklama

Zobacz również: Zażądała od znajomych sfinansowania jej wesela. Gdy odmówili, odwołała imprezę. „Nóż w serce”

Ma 37 lat i 12 dzieci. "Nie wszystkie były planowane"

Weronika Merritt przyznała w rozmowie z dziennikarzami "The Sun", iż łącznie była w ciąży przez ponad osiem lat. Nie zamierza jednak na tym poprzestać. Marzeniem kobiety jest bowiem duża rodzina. 37-latka podkreśla, iż chciałaby mieć aż siedemnaścioro pociech.

Kobieta zaznacza także, iż pomimo licznego potomstwa wciąż nie stosuje antykoncepcji.

Co ciekawe, niedawno Weronika Merritt została również babcią. Jej najstarsza córka urodziła bowiem swoje pierwsze dziecko.

Zobacz również: Ta dziewczynka ma najdłuższe rzęsy na świecie. Kobiety jej zazdroszczą!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rodzina wielodzietna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy