Reklama

Magia ochronna w praktyce. Rytuały, zaklęcia, techniki

Czy koszmary senne stanowią ostrzeżenia przed tym, że ktoś ci nieżyczliwy wywiera na ciebie swój negatywny wpływ? A może dziwne kłucie w dołku jest oznaką, że właśnie został na ciebie rzucony urok? Nie stać cię na niepewność. Już dziś poznaj całą prawdę o metapsychicznych atakach i magii mogącej cię przed nimi ochronić.

W książce tej znajdziesz wiele praktycznych ćwiczeń, opisy rytuałów i przydatnych zaklęć. Wszystkie one będą miały tylko jeden cel - zapewnienia tobie i twoim najbliższym bezpieczeństwa. Do własnej magii ochronnej włączysz żywioły, a sam zaczniesz dostrzegać sygnały i symptomy świadczące o tym, że stałeś się ofiarą ataku mentalnego. Nauczysz się także rozpoznawać wampiry energetyczne i przestaniesz je dopuszczać do swojego życia. Znajdziesz również odpowiedź na pytanie, kim tak naprawdę są duchy i upiory oraz jak zamknąć portale, przez które dostają się do naszego życia. Autorka stosuje odniesienia do magii lunarnej oraz 13 bóstw, które możesz wezwać, by zapewniły ci dodatkową ochronę.

Reklama

Dzięki niezwykle skutecznej magii ochronnej zapewnisz pełne bezpieczeństwo nie tylko swoim najbliższym, ale również własnemu mieszkaniu i wszelkim materialnym dobrom. Wokół jest mnóstwo osób, które mogą, nawet nieświadomie, obciążyć cię na poziomie metafizycznym. Zabezpiecz się przed ich destrukcyjnym wpływem.
Magia ochronna w praktyce. Rytuały, zaklęcia, techniki
Ellen Dugan
Studio Astropsychologii

Studio Astropsychologii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy