Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem na kolejnych wakacjach. Żyją jak w raju

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan postanowili te wakacje wykorzystać najlepiej, jak potrafią. Niedawno byli na wakacjach z dziećmi w Szwecji, Danii oraz na Majorce. Teraz postanowili tylko w dwójkę odwiedzić Bali i spędzić ten czas niezwykle romantycznie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wypoczywają na Bali

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan kochają podróżować. Tworzą dość barwny i ekspresyjny duet w trakcie wspólnych wojaży, ale finalnie doskonale się ze sobą dogadują i z chęcią pokazują swoje podróże w mediach społecznościowych. 

 Wyjazdów w tym roku było u tej pary sporo. Wraz z dziećmi kamperem odwiedzili Szwecję oraz Danię, a następnie po krótkim pobycie w Polsce, polecieli na Majorkę. 

Kiedy mogłoby się wydawać, że to koniec podróżowania na jakiś czas, Małgorzata Rozenek-Majdan niespodziewanie podzieliła się nagraniami z... Bali. Tym razem małżonkowie polecieli sami, bez dzieci. 

Reklama

O ile fani chętnie śledzą wojaże rodziny Majdanów, tak tym razem w sekcji komentarzy znalazło się nieco więcej nieprzyjemnych słów, niż zazwyczaj. Co było tego powodem?

Internauci pytają w komentarzach. Co ich tak wzburzyło?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spędzają romantyczne chwile sam na sam na Bali, gdzie mieszkają w hotelu tworzonym przez kompleks domków z basenami. Na nagraniach widać, że ośrodek położony jest pośrodku egzotycznej przyrody tej wyspy. 

To właśnie na jednym z najnowszych nagrań zostało uwiecznione, jak Małgorzata niczym księżniczka jest obsługiwana przez pracownika hotelu, a następnie na nagraniu pojawia się Radosław, który spędza z żoną romantyczne chwile. 

Widać, że małżonkowie spędzają miło czas, ale nie wszystkim podoba się taki obraz: 

"Znów bez Henia", "A kto robi zdjęcia?", "Wynajęli jakąś sierotę, żeby za nimi łaziła i wszystko nagrywała...", "Jesteście sztuczni jak moja koszulka z poliestru do biegania".

Jak widać niektórym internautom nie podoba się sposób, w jaki pokazują swój urlop Małgorzata i Radosław, a także to, że spędzają ten czas bez dzieci.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy