Reklama

Reklama

Mężczyzna poszukiwany w sprawie morderstwa. Policja prosi o pomoc!

W niedzielę, 30 stycznia, 60-letnia kobieta została znaleziona martwa w mieszkaniu w Starogardzie Gdańskim. Wcześniej miał nocować u niej pewien obcokrajowiec. Mężczyzna może mieć związek ze sprawą śmierci i poszukiwany przez policję. Jeżeli go widziałeś, niezwłocznie powiadom służby!

Mężczyzna poszukiwany przez policję

W dniu 31 stycznia Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim opublikowała zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą śmierci 60-letniej kobiety. 

Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu podejrzanego. Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek przydatne informacje w sprawie lub widziały mężczyznę, proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim. Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu 4774 27 222 lub na numer alarmowy 112. Możliwe jest także przekazanie informacji na temat poszukiwanego mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl

Przestępstwo w Starogardzie Gdańskim

Do tragedii doszło w jednej z kamienic w Starogardzie Gdańskim. W jednym z mieszkań znaleziono ciało kobiety w wieku 60 lat. O niepokojącej sytuacji poinformować mieli sąsiedzi, którzy nie wiedzieli starszej pani od kilku dni. Przyczyna zgonu nie została dotychczas potwierdzona. 

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą obecnie czynności śledcze w sprawie. Opublikowany został wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Zobacz także:

Sprawca podwójnego morderstwa poszukiwany. Policja prosi o pomoc

Meta (Facebook) pozwane w sprawie morderstwa

Zabił teściową. Ciało znalazła przypadkowa osoba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy