Reklama

Reklama

Miss Argentyny i Miss Portoryko wzięły ślub. „Jesteśmy bardzo szczęśliwe”

Miss Argentyny Mariana Varela i Miss Portoryko Fabiola Valentín często spędzały razem czas. Fani piękności nie przypuszczali jednak, że łączy je coś więcej niż przyjaźń i wzajemna życzliwość. Jak się okazuje, Varela i Valentín od dłuższego czasu są parą. Kilka dni temu wzięły ślub. Zdjęciem z tego szczególnego dnia pochwaliły się w social mediach.


Miss Argentyny i Miss Portoryko połączyła miłość

Mariana Varela i Fabiola Valentín poznały się dwa lata temu, gdy reprezentowały swoje kraje podczas gali Miss Grand International. Wówczas modelki połączyła niezwykła więź. Na początku przyjaźniły się i wspierały. Z czasem jednak ich relacja zaczęła robić się coraz poważniejsza. W końcu postanowiły wyznać sobie miłość. Dziś podkreślają, była to najlepsza decyzja. Od tego czasu są bowiem parą - podróżują i spędzają razem każdą wolną chwilę.

Miss Argentyny i Miss Portoryko są w związku już od 2020 roku. Dotychczas jednak nie dzieliły się swoim uczuciem publicznie. Panie co prawda chętnie pozostały wspólnie do zdjęć, jednak internauci byli przekonali, że modelki łączy jedynie przyjaźń.

Reklama

Kilka dni temu Mariana Varela i Fabiola Valentín postanowiły podzielić się ze światem łączącym je uczuciem. Powiadomiły internautów, że zalegalizowały swój związek i 28 października w San Juan wzięły ślub.

Internauci zachwyceni relacją Miss. "Dziękujemy za miłość, którą nam wysyłacie"

Mariana Varela i Fabiola Valentín opublikowały krótkie wideo, podsumowujące ich dotychczasową relację. Pokazały w nim ważne momenty, które przeżyły jako para. Podzieliły się kadrami ze wspólnych podróży. Zdradziły także, jak wyglądały ich zaręczyny. Pierścionki zaręczynowe obu pań robią wrażenie.

Internauci w komentarzach pod wspomnianym filmem przesyłają parze najserdeczniejsze życzenia, słowa wsparcia i życzliwości. Miss Argentyny i Miss Portoryko podziękowały fanom za tak serdecznie przyjęcie nowiny o ślubie.

***
Zobacz również: 

Młodzi chcą żyć w zgodzie ze sobą. Również jeśli chodzi o seksualność

Nieakceptowalne ciała. Rozmowa o interpłciowości z Kasią Stadnik z Fundacji Interakcja

Heteronormatywność a walentynki. Święto nie dla osób LGBTQ?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: lesbijki | LGBT | Ola Chlebicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy