Reklama

Reklama

Mój najlepszy nauczyciel

Bardzo często mamy problem z przebaczeniem drugiej osobie. Nie potrafimy puścić w niepamięć przeszłych krzywd i wypowiedzianych bez namysłu słów.

Zagłębiamy się w swoich uprzedzeniach i tracimy szansę na obiektywne spojrzenie na czyjeś działania. Co ciekawe, sami nie czujemy się z tym dobrze, ale nie przeszkadza nam to w pielęgnowaniu w sobie uprzedzeń i gniewu wobec innego człowie

Ryan Kilgore, bohater książki "Mój najlepszy nauczyciel" znał smak urazy aż za dobrze. Miał żal do własnego ojca, który go opuścił w dniu jego narodzin. Gdy negatywne emocje zaczynają rzutować na rodzinę Kilgore'a, ten uświadamia sobie, że musi uleczyć niezagojone rany by nie poświęcić własnego szczęścia na ołtarzu gniewu. Wyrusza więc na poszukiwania ojca, rozpoczynając tym samym podróż, która odmieni jego życie.

Reklama

Dr Wayne W. Dyer - znany na całym świecie autor książek i wykładowca zajmujący się tematyką samorozwoju - wspólnie z Lynn Lauber stworzyli publikację, która każdego z nas powinna skłonić do refleksji. Jest to  inspirująca opowieść o tym, jak zmienić ból i cierpienie w przebaczenie i miłość, a także - jakie nauki możemy czerpać z najtrudniejszych stawianych przed nami wyzwań.

Po lekturze tej publikacji może okazać się, że ktoś, kogo uważasz za najbardziej zaciekłego wroga, jednocześnie jest osobą, której najwięcej zawdzięczasz. Musisz jednak sam do tego dojść. Przed Tobą najważniejsza lekcja.

Książka "Mój najlepszy nauczyciel. Od nienawiści do miłości" ukazała się nakładem Wydawnictwa Studio Astropsychologii

materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: książka | nauczyciele | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy