Reklama

Nastolatka trafiła do szpitala z bólem brzucha. Nie wiedziała, że jest w ciąży!

Tailyn Norman trafiła do szpitala z powodu bólu brzucha. Nastolatka nie wiedziała, że jest w ciąży. Chwilę później zaczęła rodzić. Tę niewiarygodną historię opowiedziała za pośrednictwem TikToka.

TikTokerka Tailyn Norman jest mamą Masona. Regularnie publikuje posty z synem i opowiada, jak łączy macierzyństwo ze studiowaniem. 

Jej nagrania cieszą się sporym zainteresowaniem, ale największą popularność zyskał film, na którym postanowiła opowiedzieć o ciąży. Jej historia zszokowała internautów. Film został obejrzany 1,7 mln razy.

Tailyn Norman wyznała, że nie wiedziała, że zostanie mamą. O tym, że jest w ciąży, dowiedziała się dopiero w szpitalu. Chociaż ciężko w to uwierzyć, to nastolatka przez dziewięć miesięcy nie zauważyła żadnych objawów sugerujących, że spodziewa się dziecka. 

Reklama

Nastolatka za pośrednictwem TikToka wyznała, że pewnego dnia poczuła silny ból brzucha i zaczęła krwawić. Kobieta od razu trafiła do szpitala, gdzie dowiedziała się, że zaraz zostanie mamą. Informacja o zaawansowanej ciąży była sporym zaskoczeniem zarówno dla niej, jak i jej bliskich.

Czytaj więcej:

Katarzyna Cichopek świętuje urodziny córki. "Pękam z dumy"

Anna Lewandowska zapozowała z córkami! "Klara to cały tata"

Wiktoria Gąsiewska w nowej fryzurze! Tak jeszcze nie wyglądała!

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy