Reklama

Reklama

​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

Szukasz męża albo zastanawiasz się, czy konkretny kandydat będzie dobrym wyborem? Astrologia przynosi sporo informacji o tym, jakimi mężami będą panowie spod konkretnych znaków zodiaku. Oto szóstka, której lepiej unikać lub dobrze zastanowić się nad ich wyborem.

Baran

Mężczyzna Baran nie znosi nudy i rutyny, przez całe życie pragnie intensywnych wrażeń, zmian i rozwoju. Z jednej strony więc, będziesz z nim miała ciekawe życie, z drugiej jednak, jeśli cenisz sobie święty spokój, stabilizację i popołudnia z książką na kanapie, z Baranem nie zaznasz raczej żadnej z tych rzeczy.

Baran ma naturę lidera, jest świetnym organizatorem i przewodnikiem. To zaleta, pod warunkiem, że będziesz umiała oddać mu władzę w związku i świadomie grać w nim drugie skrzypce.

Reklama

W przeciwnym razie wojny o dominację wykończą was i rozdzielą. Baran bywa apodyktyczny i władczy, więc jeśli jesteś silną kobietą, która lubi przeforsować własne zdanie, wybór Barana niekoniecznie jest dobrym pomysłem.

Bliźnięta

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt to duże dziecko i wieczny chłopiec. Bardzo ceni sobie swoją wolność i życie na własnych zasadach, więc unika stałych związków tak długo, jak może.

Nie chce dorosnąć ani dojrzeć do bycia mężem i ojcem. Jeśli to możliwe, jak najdłużej żyje w wolnym związku lub prowadzi przelotne romanse. Jeśli zdecyduje się na stabilizację i małżeństwo, powód tego jest jeden: kobieta, dla której zupełnie stracił głowę. Jednak nawet w stałym związku szuka zabaw i przygód.

Wybiera partnerki silne, mądre i przedsiębiorcze. Ucieka od takich, które nie potrafią uszanować jego potrzeby wolności i zabawy.

Waga

Z pozoru miły i ciepły, mężczyzna spod znaku Wagi jest w rzeczywistości bardzo niezdecydowany i umiarkowanie odnajduje się w roli opoki i głowy rodziny. Ma trudności z podejmowaniem decyzji, chętnie przerzuca odpowiedzialność na innych, więc przygotuj się, że w związku z Wagą to ty będziesz nosić spodnie i dokonywać najważniejszych wyborów. Pan Waga spełni wszystkie twoje prośby, ale zrobi to tylko wtedy, jeśli dokładnie wyjaśnisz mu, o co ci chodzi.

Wadą Wagi, która utrudnia mu funkcjonowanie w związku, jest chroniczna niechęć do wchodzenia w konflikty. Waga boi się mówić otwarcie o tym, co leży jej na sercu, boi się sprzeciwu, braku akceptacji, jak ognia unika otwartych konfliktów.

Przez to jest trudnym partnerem - tajemniczym, nieprzeniknionym, a żyjąca u jego boku kobieta zwykle nie wie, o co dokładnie panu Wadze chodzi.

Koziorożec

Koziorożec bywa oschły, zdystansowany i bardzo konkretny. Rzadko mówi o uczuciach, nie jest szczególnie czuły ani wylewny. Osią jego życia jest praca, często kosztem związku i życia rodzinnego.

Nie ma skłonności do szaleństwa, miłość wyraża czynami i troską. W związku lubi dominować i rządzić, trzymanie kontroli nad tym, co dzieje się wokół niego, jest dla Koziorożca niezwykle ważne, więc jego druga połówka musi oddać mu władzę lub... sterować nim w sposób mniej oczywisty, korzystając z kobiecych sztuczek i uroku osobistego.

Ucieczką od pracy i stresów jest dla Koziorożca seks. A to dobra wiadomość dla żon i partnerek panów spod tego znaku.

Wodnik

Mężczyzna - Wodnik to wyjątkowy indywidualista, człowiek, który stara się wszystko w swoim życiu robić według własnego upodobania. Najbardziej na świecie ceni sobie swoją wolność, nie znosi konwenansów i przymusu.

Niechętnie dopasowuje swoje plany do planów drugiego człowieka, bywa egoistą, który ochoczo nawiązuje romanse i wchodzi w przelotne związki, ale stroni od deklaracji, poważnych planów i małżeństwa. Wszystko, co tradycyjne i konwencjonalne jest dla niego bezbrzeżnie nudne i małomiasteczkowe.

Wiele czasu i energii poświęca swoim pasjom, przyjaciołom, rozwojowi osobistemu. Bywa, że trudno się z nim dogadać, a nawet, jeśli ustali coś ze swoją partnerką, finalnie i tak zrobi to, na co ma ochotę.

Ryby

Mężczyzna spod znaku Ryb to nieposkromiony romantyk, który przez całe swoje życie marzy o wielkiej miłości, choć bywa, że trudno mu odnaleźć obiekt swoich marzeń w rzeczywistości. Kieruje się intuicją, bywa histeryczny, nadwrażliwy, jest bardzo nastrojowy, co często sprowadza się do zmiennych humorów i trudnych do zrozumienia wybuchów złości.

Bo wybuchy złości to kolejna wada pana spod znaku Ryb, która bardzo zniechęca do niego kobiety. Pana Rybę można bowiem kochać i trwać u jego boku, ale często trudno go zrozumieć, okiełznać i mieć poczucie, że jest się z nim w poważnej relacji.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje