Nie pracuje, ale żyje w luksusie. Wszystko dzięki narzeczonemu

Alyssa 23-letnia influencerka z Las Vegas od kilku lat spotyka się ze starszym o 34 lata Petrem. Celebrytka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie dzieli się z internautami swoim luksusowym życiem. Kobieta jakiś czas temu zrezygnowała z pracy, by całkowicie poświęcić się podróżowaniu. Partner dziewczyny zasypuje ją drogimi prezentami. Relacja Alyssy i Petra wywołuje spore kontrowersje. Słusznie?

Niewiarygodnie ile lat ich dzieli. Dzięki niemu żyje w luksusie!
Niewiarygodnie ile lat ich dzieli. Dzięki niemu żyje w luksusie!@alyssag36Instagram

Dzielą ich 34 lata. Różnica wieku nie stanowi dla nich problemu

Influenceka Alyssa od trzech lat jest w związku ze starszym o 34 lata Peterem, który zajmuje się zakładami bukmacherskimi. Para poznała się, gdy dziewczyna miała zaledwie 20 lat. Influencerka w rozmowie z mediami twierdzi, że różnica wieku nigdy nie była dla niej przeszkodą. Peter zachwycił ją już na pierwszym spotkaniu.

Alyssa i Peter są zaręczeni i planują ślub. Przed relacją z 23-latką mężczyzna był już żonaty. Piętnastoletni związek nie wytrzymał jednak próby czasy. Alyssa jest jedynie kilka miesięcy starsza od córki mężczyzny. Influencerka twierdzi, że szybko zdobyła sympatię rówieśniczki. Pomimo ogromnej różnicy wieku, rodzice mieszkanki Las Vegas przychylnie patrzą na jej związek z bukmacherem.

Zawsze pociągali mnie starsi mężczyźni. Kiedy miałam 18 lat byłam w związkach z chłopakami w wieku 20 lat. Jednak, kiedy spotykałam się z młodymi mężczyznami, oni nigdy się nie angażowali
tłumaczy Alyssa w rozmowie z "The Sun".

Alyssa kocha podróże. Dzięki Peterowi wiedzie dostatnie życie

Związek influencerki i bogacza wzbudza sensację nie tylko ze względu na dużą różnicę wieku. Alyssa jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie dzieli się swoją codziennością z obserwatorami. Niedawno opublikowała na TikToku film, który wzbudził spore kontrowersje. Nagranie obejrzało już ponad 53 tys. osób. Widać na nim, jak przyszła panna młoda zachwyca się życiem, siedząc w luksusowym samochodzie. "Ponętne dziewczyny nie muszą prosić o prezenty na Boże Narodzenie, ponieważ ponętne dziewczyny mają Boże Narodzenie przez cały rok" - mówi Alyssa na nagraniu.

Alyssa jeszcze niedawno pracowała jako fryzjerka. Po zaręczynach postanowiła zrezygnować z aktywności zawodowej i skupić się na podróżach. Kobieta nie musi martwić się o oszczędności, razem z Petrem wiodą luksusowe życie. "Mój narzeczony powiedział mi, że jestem za ładna, żeby pracować" - przyznaje 23-latka.

Gwiazda mediów społecznościowych w przyszłości planuje założyć własną firmę. Na razie jednak nie ma czasu, aby wystarczająco zaangażować się w projekt. Alyssa razem z narzeczonym zwiedzają egzotyczne kraje.

Ludzie ciągle osądzają pary, które dzieli duża różnica wieku. To jednak staje się coraz bardziej powszechne
tłumaczy.

Zobacz również: 

Ewa Kasprzyk w "Demakijażu" o związku z Michałem KozerskimPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas