Reklama

Nie pracuje, ale żyje w luksusie. Wszystko dzięki narzeczonemu

Alyssa 23-letnia influencerka z Las Vegas od kilku lat spotyka się ze starszym o 34 lata Petrem. Celebrytka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie dzieli się z internautami swoim luksusowym życiem. Kobieta jakiś czas temu zrezygnowała z pracy, by całkowicie poświęcić się podróżowaniu. Partner dziewczyny zasypuje ją drogimi prezentami. Relacja Alyssy i Petra wywołuje spore kontrowersje. Słusznie?

Dzielą ich 34 lata. Różnica wieku nie stanowi dla nich problemu

Influenceka Alyssa od trzech lat jest w związku ze starszym o 34 lata Peterem, który zajmuje się zakładami bukmacherskimi. Para poznała się, gdy dziewczyna miała zaledwie 20 lat. Influencerka w rozmowie z mediami twierdzi, że różnica wieku nigdy nie była dla niej przeszkodą. Peter zachwycił ją już na pierwszym spotkaniu.

Alyssa i Peter są zaręczeni i planują ślub. Przed relacją z 23-latką mężczyzna był już żonaty. Piętnastoletni związek nie wytrzymał jednak próby czasy. Alyssa jest jedynie kilka miesięcy starsza od córki mężczyzny. Influencerka twierdzi, że szybko zdobyła sympatię rówieśniczki. Pomimo ogromnej różnicy wieku, rodzice mieszkanki Las Vegas przychylnie patrzą na jej związek z bukmacherem.

Alyssa kocha podróże. Dzięki Peterowi wiedzie dostatnie życie

Reklama

Związek influencerki i bogacza wzbudza sensację nie tylko ze względu na dużą różnicę wieku. Alyssa jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie dzieli się swoją codziennością z obserwatorami. Niedawno opublikowała na TikToku film, który wzbudził spore kontrowersje. Nagranie obejrzało już ponad 53 tys. osób. Widać na nim, jak przyszła panna młoda zachwyca się życiem, siedząc w luksusowym samochodzie. "Ponętne dziewczyny nie muszą prosić o prezenty na Boże Narodzenie, ponieważ ponętne dziewczyny mają Boże Narodzenie przez cały rok" - mówi Alyssa na nagraniu.

Alyssa jeszcze niedawno pracowała jako fryzjerka. Po zaręczynach postanowiła zrezygnować z aktywności zawodowej i skupić się na podróżach. Kobieta nie musi martwić się o oszczędności, razem z Petrem wiodą luksusowe życie. "Mój narzeczony powiedział mi, że jestem za ładna, żeby pracować" - przyznaje 23-latka.

Gwiazda mediów społecznościowych w przyszłości planuje założyć własną firmę. Na razie jednak nie ma czasu, aby wystarczająco zaangażować się w projekt. Alyssa razem z narzeczonym zwiedzają egzotyczne kraje.


***

Przeczytaj również: 

Natalia Kukulska na Zanzibarze zbiera pieniądze dla fundacji. Właścicielem jest skazaniec

Bartłomiej Wróblewski. Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Michał Wiśniewski zrobi program z Mandaryną!

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: instagramerka | luksusowe prezenty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy