Reklama

Niewierni, skąpi, leniwi. Mężczyźni o tym imionach są najgorszymi mężami

Ezoterycy twierdzą, że każde imię kryje w sobie konkretne znaczenie, a jego posiadacz przejawia skłonności do pewnych określonych zachowań. Po czym rozpoznać, że mężczyzna nie nadaje się na męża? Właściciele tych imion są manipulantami i leniami, a życie z nimi wymaga wielu poświęceń. Lista jest dość długa.

Imię, które nosimy, zgodnie z przekonaniami ezoteryków, mocno determinuje styl naszego życia i charakter. Co więcej, może świadczyć również o tym, jakim mężem będzie jego posiadacz.

Astrologowie są pewni - znak zodiaku i imię mogą wpłynąć na powodzenie małżeństwa. Mężczyźni, którzy posiadają te imiona nie nadają się na męża. Są manipulantami i leniami. Często uciekają się również do zdrad.

Piotr

Posiadacz tego imienia ma predyspozycje przywódcze. Jest wybuchowy i chciałby wszystko załatwić od razu. Co więcej, twierdzi, że zna się na wszystkim i sam wszystko zrobi najlepiej. Potrafi być przy tym niezwykle nerwowy.

Reklama

Ciężko się z nim dogadać. Mimo iż chce być kochany, to szybko ucieka, kiedy ktoś zaczyna okazywać mu uczucie. Czasami ciężko się z nim dogadać.

Zobacz również: Taka żona to marzenie. Lista zalet nie ma końca. Jesteś w tej grupie?

Grzegorz

Posiadacz tego imienia ma zdecydowanie trudny charakter. Nie lubi komplikacji uczuciowych i nie pokazuje zbyt otwarcie swoich uczuć. Życie rodzinne i zaangażowanie niespecjalnie go interesują. Nie jest czuły ani troskliwy. Jeśli założy dom, rządzi w nim twardą ręką. Lubi stawiać na swoim i dyrygować ludźmi.

Ludwik

Właściciel tego imienia zbuduje oparty na szacunku i miłości związek tylko wtedy, kiedy odnajdzie prawdziwą bratnią duszę. Nie znosi krytyki. Cechuje go rozmach. Stroni jednak od konfliktów i kłótni.

Lech

Lech niejednokrotnie jest narcyzem i egoistą. Zdarza się, że utrzymuje z kimś kontakt tylko dlatego, że widzi w nim korzyść. Ciężko mu wyjść, w relacji damsko-męskiej, poza ramy przyjaźni. Długo nie może się ustatkować. Częściej to właśnie partnerka walczy o jego uwagę. W życiu rodzinnym przykłada większą uwagę do zasad, aniżeli czułości.

Zobacz również: Osoby o tych imionach są najbardziej inteligentne? Sprawdź, czy jesteś na liście

Zbigniew

Posiadacz tego imienia często się gniewa. Lubi awantury i jest niecierpliwy. Od partnerki oczekuje miłości i zrozumienia, a także częstego zapewniania o oddaniu i uczuciach. Jego żona będzie musiała otoczyć opieką nie tylko ukochanego, ale również domowy budżet. Pieniądze zdecydowanie nie trzymają się Zbigniewa.

Jarosław

Ciężko mu zaufać. Jest zmienny i skomplikowany. Często wymaga od innych zbyt wiele, dlatego też nie ma przyjaciół. Zdarza mu się cierpieć na brak poczucia rzeczywistości.

Marcin

Właściciel tego imienia boi się zaangażować i pokochać. Dlatego też stawia na przelotne przyjemności. Nie chce być zależny od partnerki, a związki kojarzą mu się wyłącznie z niewolnictwem. Cechuje go niespokojny charakter i gotowość do ucieczki. Gdy poczuje się zagrożony - ucieka.

Ryszard

Twardo stąpa po ziemi, zachowując umiar w okazywaniu uczuć. Bywa przemądrzały i wybuchowy. Nie potrafi rozwiązywać sporów i często unosi się dumą. Bliżej mu do jaskiniowca, niż romantycznego kochanka.

Zobacz również: Imiona, które przyciągają bogactwo. Ich posiadacze mają niezwykłe szczęście

Nikodem

Stawia na swoim nawet wtedy, kiedy nie ma racji. Lubi manipulować. Jest niezwykle pewny siebie. Wysoka samoocena to jego drugie imię. W miłości oczekuje dużo więcej, niż sam potrafi dać. Bywa arogancki i leniwy.

Bartosz

Szybko podejmuje decyzje, jednak często robi to zbyt gwałtownie. Podobnie zresztą reaguje na zmianę sytuacji. Wszystko musi zrobić sam - począwszy od planowania. Nie warto go zbytnio chwalić. Stanie się wówczas nie do wytrzymania. Może na tyle zrazić do siebie najbliższych, że zagrozi mu utrata rodziny. Jest zaborczy i lubi dramatyzować.

Sprawdź: Znaczenie imion - imiennik

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mężczyzna | mąż | imiona męskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy