Reklama

Reklama

Imiona, które przyciągają bogactwo. Ich posiadacze mają niezwykłe szczęście

Ezoterycy twierdzą, iż imię może powiedzieć niezwykle dużo o jego posiadaczu. Dlatego też rodzice, wybierając imię dla swojej pociechy, często kierują się jego znaczeniem, które mogłoby wskazać na to, jaka przyszłość czeka malucha. Warto więc zwrócić uwagę na te imiona, które przyciągają bogactwo. Ich posiadacze mają ogromne szczęście w finansach!

Od lat imiona posiadają konkretne znaczenia i nie są nadawane przypadkowo. Oczywiście zdarzają się osoby, które podążają za modą, jednak wielu rodziców, wraz z narodzinami dziecka, decyduje się na imię po przodkach lub to związane z konkretnymi cechami. Czy jednak imię może wpływać na życie dziecka? Jak się okazuje, istnieją imiona, które zapewnią bogactwo, sukces i powodzenie. Osoby, które je noszą wręcz przyciągają pieniądze!

Ernest

Imię Ernest wywodzi się od germańskiego słowa "ernaust", oznaczającego "powagę", "zapał" i "walkę". Mężczyzna, który nosi to imię, posiada oryginalną osobowość, jest stworzony do wielkich rzeczy i wielkich czynów. Wybitną rolę może odegrać szczególnie w zawodzie kupieckim. Potrafi bowiem docenić pieniądz.

Reklama

Zobacz również: Imiona, których Polacy nie lubią

Waldemar

Imię Waldemar wywodzi się od germańskiego słowa oznaczającego "ten, który jest sławny poprzez swojego panowanie". Osoby o tym imieniu nie boją się odpowiedzialności i nie przejmują się tym, co mówią i myślą o nich inni. Waldemar jest ambitny, a sukces, pieniądze i sława przychodzi mu z niezwykłą łatwością.

Mikołaj

Mikołaj to imię pochodzenia greckiego, które powstało z dwóch słów: "nike", czyli zwycięstwo i "laos", czyli lud. Znaczy więc "zwycięstwo ludu". Osoby, które noszą to imię przyciągają do siebie pieniądze, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Niestety równie szybko potrafią je wydać.

Norbert

Imię Norbert pochodzi od słów "nord", czyli północ i "beraht", czyli jaśnieć, błyszczeć. Całość oznacza więc "ten, który dokonuje wielkich czynów na północy". Mężczyźni o tym imieniu lubią pieniądze, jednak nie zawsze potrafią je odpowiednio spożytkować.

Zobacz również: Osoby o tych imionach tworzą najszczęśliwsze związki. Dla wielu to ideały

Iwona

Iwona to imię pochodzenia staroniemieckiego, od słowa "iwa", oznaczającego łuk z drzewa cisowego. To kobieta o trudnym, dwoistym charakterze. Jest materialistką, która lubi pieniądze i wszelkie zaszczyty.

Magdalena

Magdalena jest to imię pochodzenia hebrajskiego. Kobiety o tym imieniu potrafią rozwiązać nawet najbardziej zawiłe problemy i znaleźć wyjście z niejednej kłopotliwej sytuacji. Dążą do tego, aby poznać życie w całej pełni. Nie cierpią robienia kariery za wszelką cenę, zarabiania pieniędzy dla samego ich zarabiania.

Natalia

Imię wywodzi się od łacińskiego wyrażenia "Dies Natalis Domini", które oznacza "w dniu urodzin Pana". Kobiety o tym imieniu dążą niekonwencjonalnymi drogami do zaszczytów, sukcesów i luksusu. Mają bardzo duże ambicje i równie wielkie możliwości. Swoje życie, szczególnie zawodowe, wiążą z pieniędzmi.

Łucja

Łucja to imię pochodzenia łacińskiego, oznaczające dziewczynkę urodzoną o wschodzie słońca. To kobieta dynamiczna, która doskonale radzi sobie z wszelkimi trudnościami i problemami. Wychodzi obronną ręką z niejednej opresji. Świetnie sprawdzi się w zawodzie bankiera lub księgowej.

Zobacz również: Kobiety o tych imionach są najbardziej pożądane wśród mężczyzn. Jesteś na liście?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: imiona | pieniądze | bogactwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy