Reklama

Nieznane zdjęcia Marilyn Monroe w wydaniu książkowym

200 niepublikowanych dotąd fotografii Marilyn Monroe ujrzy światło dzienne w specjalnym wydaniu książkowym. Album ma się ukazać we wrześniu.

Trudno w to uwierzyć, ale wciąż są jeszcze niepublikowane zdjęcia Marilyn Monroe. Dowodem na to jest nowa książka, przygotowywana przez Wydawnictwo Flammarion. W albumie znajdzie się 200 zdjęć ikony kina, wykonanych przez jej przyjaciela, fotografa Miltona H. Greene'a.

Aktorka jest jedną z tych gwiazd, które nigdy nie przestały inspirować i wzbudzać podziw. Jednak ten, kto myślał, że wiedział już wszystko o Marilyn Monroe, jest w błędzie. Co roku pojawiają się nowe odkrycia. Nadal istnieją niepublikowane zdjęcia słynnej amerykańskiej aktorki.

Reklama

Dowodem na to jest wyjątkowa książka, zawierająca zdjęcia z 50 sesji z udziałem Marilyn, a wykonanych przez fotografa Miltona H. Greene'a. W niepublikowanych zdjęciach zebranych w książce zatytułowanej "The Essential Marilyn Monroe" (francuski tytuł "Marilyn In,dite") odnajdziemy mnóstwo ciekawych fotografii. W albumie są także fotografie ze znanych już sesji zdjęciowych: i tych w strojach kąpielowych, po balowe kreacje. (PAP Life)

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy