Reklama

Nowe przesłanie ormiańskiej wizjonerki. Co radzi Aida?

W ostatnich tygodniach Aida, ormiańska wokalistka i wizjonerka wielokrotnie dzieliła się z fanami swoimi wizjami. Jasnowidzka przyznała m.in., że zanim nastał 2022 rok, ona już wcześniej czuła, że będzie on niezwykle ważny i trudny dla Polaków. Teraz stara się pocieszać obserwatorów i zarażać ich dobrą energią. Jej najnowszy apel skłania do myślenia!

Aida Kosojan-Przybysz urodziła się w 1969 roku w Batumi, a do Polski przybyła pod koniec lat 90. Karierę rozpoczęła w 1999 roku, kiedy to w studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej nagrała swoją pierwszą piosenkę "Za Tobą szalałam" i przygotowała wokalizę Jackowi Wójcickiemu do utworu "Meshuge". Obie te piosenki pojawiły się na płycie Katarzyny Gärtner, a już dwa lata później Aida nagrała swoją pierwszą solową płytę, składającą się głownie z jej autorskich kompozycji oraz utworów opartych na motywach gruzińskich i ormiańskich. Od tego czasu Aida nagrała jeszcze dwie płyty, ale głośniej zaczęło być o jej darze jasnowidzenia. 

Reklama

W rodzinie Aidy Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Ona sama nie miała jednak pojęcia, że, podobnie jak jej babcia, ona także potrafi przewidzieć przyszłość. 

 - wyjaśniła w Dzień Dobry TVN.

Gdy dotarło do niej, że jest jasnowidzką, postanowiła dobrze wykorzystać ten dar i pomagać ludziom. Aida aktywnie działa na Facebooku i Intagramie, gdzie stara się zarażać obserwatorów dobrą energią i podnosić ich na duchu, w tym trudnym czasie. Teraz podzieliła się przesłaniem na pierwsze dni wiosny i ostrzegła fanów przed zagrożeniem! 

Zobacz również: Ormiańska wizjonerka przewidziała, co nas czeka. Wraca z ważnym przesłaniem!

Apel ormiańskiej jasnowidzki. Aida radzi, jak chronić się przed złymi emocjami!

Na Instagramie i Facebooku Aidy ukazał się właśnie filmik z ważnym przesłaniem na wiosnę:

 - apeluje na nagraniu video Aida. 

Pod postem słynna ormiańska wizjonerka umieściła także kilka zdań:

- apeluje.

Skorzystacie dziś z jej rad?

***

Zobacz również:

Kartki na żywność, chleb za 200 zł. Przerażająca wizja jasnowidza!


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy