Reklama

Reklama

Pan młody wymazał żonie twarz tortem. „Prosi się o rozwód”

Bajkowy ślub i wesele jest marzeniem wielu kobiet. Sporo czasu zajmuje wybór odpowiedniej kreacji, dobór dodatków oraz wykonanie idealnego makijażu. Niestety niekiedy jeden szczegół potrafi zrujnować całą zabawę. Tak było w tym przypadku.

Idealne wesele poprzedzone jest wieloma miesiącami starannych przygotowań. Bajkowa sceneria jest bowiem marzeniem wielu kobiet. Panny młode pragną, aby tego dnia wszystko wyglądało tak, jak sobie to wymarzyły. Niestety niekiedy rzeczywistość płata figle, a kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, górę biorą emocje.

Zobacz również: Siedem ślubnych gadżetów niewartych wydawania pieniędzy. Goście i tak nie zwrócą na nie uwagi

Reklama

Pan młody chciał zażartować. Doprowadził do katastrofy

Na TikToku pojawiło się nagranie z wesela 20-letniej Chloe. Kobieta w zapierającej dech w piersiach sukience o fasonie księżniczki oraz perfekcyjnie wykonanym makijażu stoi u boku swojego męża przy bogato zdobionym, wielkim torcie.

Kiedy nadszedł czas na wzajemne karmienie ciastem, pan młody miał inne plany. Rozmazał kawałek tortu na twarzy panny młodej. Po minie kobiety nietrudno stwierdzić, że nie była szczęśliwa. Kiedy mąż uciekał ze śmiechem, panna młoda upadła wściekła na ziemię.

Zobacz również: Sukienki na wesele dla pań po pięćdziesiątce. Najmodniejsze fasony

"Prosi się o rozwód"

Internautom nie spodobało się zachowanie mężczyzny. Wprost pisali, iż żart nie był przyjemny, a kobieta jest niemal bliska płaczu.

"Prosi się o rozwód" - pisali niektórzy.

Rozwodem się jednak nie skończyło. Internauci snuli domysły czy po takim zachowaniu para wciąż jest razem. Okazuje się, że owszem! Panna młoda, która na filmiku wygląda na oszołomioną, ostatecznie nie ma za złe swojemu mężowi. W opisie pod filmikiem podkreśla, że wyszła za swojego najlepszego przyjaciela.

Zobacz również: Równość małżeńska na świecie. Czy w Polsce możliwe są związki partnerskie dla par jednopłciowych?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub i wesele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy