Reklama

Pokazała, co pracownicy Biedronki dostaną na święta. Zawartość paczki zaskakuje

Co pracownicy Biedronki dostaną na święta Bożego Narodzenia 2023? Jedna z pracowniczek postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i w nagraniu na TikToku pokazała zawartość paczek. „Piękny gest” – komentują internauci.

Biedronka podobnie jak w 2022 roku, również tym razem przygotowała dla pracowników świąteczne paczki. W ubiegłym roku były to specjalne rabaty w wysokości do 1000 zł przekazane w formie voucherów, które można było wykorzystać w sklepach sieci. Do tego firma przekazała pracownikom prezenty takie jak słodycze, kawa, herbata, parasolki czy portfele. Z kolei dzieci pracowników otrzymały w prezencie klocki, głośniki czy gry planszowe.

W ubiegłym roku sieć przeznaczyła na prezenty prawie 80 mln zł. W tym roku pracownicy również mogą spodziewać się prezentów.

Reklama

Zobacz też: Pracownice odsłaniają kulisy pracy w dużej sieci dyskontów. "Dziewczyny płaczą po kątach"

Pokazała, co pracownicy Biedronki dostaną na święta. Zawartość paczki zaskakuje

Sieć handlowa i w tym roku przygotowała dla pracowników świąteczną niespodziankę. Jedna z pracowniczek postanowiła podzielić się nagraniem, w którym zaprezentowała zawartość świątecznej paczki 2023.

Mowa o nagraniu opublikowanym przez użytkowniczkę TikToka @ shyandcrazydreamer. Co pracownicy Biedronki otrzymają na Boże Narodzenie?

Dorośli otrzymają zestaw garnków Gerlach, kuchenne akcesoria takie jak m.in. rękawice kuchenne i słodycze. Z kolei w paczce dla dziecka pracownika do 2. roku życia znajdą się upominki takie jak gra memo "Poznaję emocje", stół z klockami, książka z serii "Jadzia Pętelka", samochód sorter kształtów, magnetyczna układanka. Starsze dzieci w wieku od 3 do 6 lat otrzymają np. grę planszową, ciastolinę, długopis interaktywny, zestaw klocków, zdrapywankę, stempelki i zmywalne tatuaże. Z kolei dzieci w wieku 7-10 lat pod choinką znajdą grę zręcznościową, świecące w ciemności puzzle, grę karcianą czy zestaw zagadek logicznych.

Jest również coś dla nastolatków w wieku od 11 do 18 lat. Na liście prezentów znalazły się m.in. rzutki, puzzle świecące w ciemności i gry, np. "Sequence".

Zobacz też: Będzie szturm na Biedronkę? Wprowadzono niezwykła ofertę

Internauci komentują. "Piękny gest"

Jak widać, zawartość świątecznej paczki z Biedronki jest dostosowana do wieku osoby, która ma ją otrzymać.

Film opublikowany na TikToku wywołał spore poruszenie wśród internautów.

  • "Piękny gest. Za tę pracę przed świętami należy się wam i waszym rodzinom",
  • "Dobry pomysł, że jest coś dla dorosłych, a nie tylko paczki dla dzieci. Duży plus",
  • "Dużo ludzi narzeka na takie prezenty... A prezenty naprawdę fajne! Sami się zdziwiliśmy, jak zobaczyliśmy na własne oczy",
  • "Super, piękny gest",
  • "Klasa!",
  • "Super, prezent na pewno będzie cieszył",
  • "Mega!",
  • "Super gest, miło ze strony pracodawcy"

- komentowali internauci. Zobacz też: Oferta Biedronki rozwścieczyła klientów. "Skandal"

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | święta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy