Reklama

Reklama

Pokonaj cienie przeszłości

Jeśli każdy kolejny dzień witasz z obawa zamiast nadziei. Jeżeli w nowo napotkanych osobach widzisz głownie zagrożenie i nie jesteś w stanie uwierzyć w ich dobre intencje. Jeśli po prostu nie jesteś w stanie cieszyć się życiem, to mogą to być pierwsze objawy depresji.

Depresja ta może być z kolei spowodowana obciążeniami wynikającymi z trudnego dzieciństwa. Nie musiało być ono szczególnie bogate w przykre zdarzenia lecz i tak mogło wywrzeć głębokie piętno na twoją obecną sytuację. Nie musisz już dalej płacić za błędy popełnione przez twoich rodziców.

Niniejsza książka to zapis walki o przezwyciężenie tych właśnie cieni przeszłości. Cieni, które swoje podłoże mają w daleki dzieciństwie, a mimo to w dalszym ciągu oddziałują silnie na dorosłe życie. Cieni, od pozbycia się których zależy sukces oraz osiągnięcie pełni szczęścia. Cieni, które nie zmieniają swego wpływu nawet wiele lat po opuszczeniu rodzinnego domu i usamodzielnieniu się.

Reklama

Poznaj niezawodne, sprawdzone sposoby na pogodzenie się z mrocznymi aspektami dzieciństwa. Dowiedz się, jak autorce udało się przezwyciężyć depresję i nerwicę z nich wynikającą. Poznaj najczęściej popełniane błędy wychowawcze , by ich nie powielać w przypadku swoich własnych dzieci. Wznieś się ponad strach dzięki wypróbowanym metodom.
Pokonaj cienie przeszłości
Kazimiera Sokołowska
Studio Astropsychologii

Studio Astropsychologii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama