Reklama

Policzyli, ile zarabia jasnowidz Krzysztof Jackowski. Kwota robi wrażenie?

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najbardziej znany polski jasnowidz, który w swojej wieloletniej karierze pracował przy tysiącach spraw. I choć nadal jest rozchwytywanym specjalistą w swoim fachu, to jakiś czas temu swoją aktywność przeniósł również do internetu, gdzie na kanale YouTube zebrał niemal 300 tysięcy subskrybentów.

Krzysztof Jackowski dał się poznać kilkanaście lat temu jako jeden z ponoć najskuteczniejszych polskich jasnowidzów, występując wówczas w wielu programach telewizyjnych, gdzie m.in. pomagał rozwikłać tajemnice zaginięcia wielu osób.

Kariera Jackowskiego nabierała tempa, kalendarz po brzegi wypełniony był terminami, a jasnowidz zaangażowany był nawet w głośną sprawę zniknięcia Iwony Wieczorek, jednak w pewnym momencie wycofał się z poszukiwań.

Reklama

Krzysztof Jackowski doskonale odnajduje się we wciąż zmieniających się trendach, kiedy mowa o szeroko pojętych mediach, i z powodzeniem prowadzi swój kanał na platformie YouTube, gdzie zgromadził imponującą liczbę 300 tysięcy subskrybentów.

Czytaj także: Przepowiednie Nostradamusa: Nowy papież i koniec świata w 2023 r.?

Jasnowidz swój kanał założył w styczniu 2018 roku, ale na początku swojej internetowej kariery rzadko publikował filmy. Z biegiem czasu Jackowski coraz śmielej poczynał sobie w sieci, a od początku uruchomienia kanału "JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official" zamieścił już ponad pół tysiąca materiałów wideo.

Krzysztof Jackowski w głównej mierze skupiał się na publikacjach treści wideo dotyczących jego wizji, jednak ostatni film dodał ponad pięć miesięcy temu. Nie oznacza to, że Jackowski zaprzestał swojej youtubowej działalności, wręcz przeciwnie.

Jasnowidz co kilka dni organizuje transmisje na żywo na swoim kanale, podczas których dzieli się swoimi spostrzeżeniami i wizjami na różnego rodzaju tematy - od pogody, po nastroje społeczne, gromadząc za każdym razem sporą widownię.

Ile zarabia Krzysztof Jackowski?

Serwis Wirtualnemedia.pl wziął na tapet internetową działalność Krzysztofa Jackowskiego i próbował ocenić, ile jasnowidz może zarobić na prowadzeniu swojego kanału na Youtube. W tym celu portal poprosił o pomoc specjalistę od monetyzacji treści w internecie, który oszacował zarobki Krzysztofa Jackowskiego.

Do tej pory treści opublikowane na kanale Youtube Krzysztofa Jackowskiego zanotowały ponad 106 milionów wyświetleń. Twórcy internetowi na platformie Youtube zarabiają w głównej mierze na wyświetlanych w filmach reklamach oraz zewnętrznych współpracach i lokowaniach produktów.

Sam zainteresowany nie chciał odpowiedzieć, ile miesięcznie zarabia na swojej działalności internetowej. W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl uciął krótko, że "Dżentelmeni o pieniądzach nie mówią".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | jasnowidz | youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy