Reklama

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Słowa nie napawają optymizmem

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się ze swoimi fanami wizjami i przeczuciami odnośnie najbliższej przyszłości. Tym razem również nie zawiódł swoich słuchaczy i wciąż snuje ponure przepowiednie. W najnowszym nagraniu jasnowidz z Człuchowa straszy fanów trudnym czasem, który jego zdaniem jest blisko.

Krzysztof Jackowski znów straszy niepokojami w Europie. Winę poniesie Polska?

Krzysztof Jackowski, znany niegdyś z poszukiwania osób zaginionych, dziś zajmuje się szeroko pojętym wizjonerstwem. Od dłuższego czasu na swoim kanale na platformie YouTube skrupulatnie i niezwykle regularnie raczy swoich fanów wizjami. 

 Jackowski często zajmuje się także subiektywną analizą sytuacji gospodarczej i politycznej. Od tego także zaczął i swoje najnowsze nagranie. 

Przytoczył słowa Ronalda Barazona, austriackiego felietonisty, który wyraził swoje zdanie na temat Polski w najnowszym materiale na niemieckim portalu Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

Polski jasnowidz ma przeczucie, że za ewentualny konflikt świat będzie obwiniał nie Rosję, a właśnie Polskę, która może być w takiej sytuacji osamotniona, mimo przynależności do NATO i Unii Europejskiej. 

Reklama

"W pewnym sensie takie słowa są dla Polski niekorzystne i niepokojące. Żebyśmy nie zostali w pewnym momencie osamotnieni. Świat to interesy, a jeżeli świat zobaczyłby możliwość dogadania się z Rosją i Chinami, to obyśmy nie zostali kozłem ofiarnym tej sytuacji" - snuł swoje przypuszczenia Jackowski. 

"Zatruty obszar". Co przyniesie najbliższy czas zdaniem Krzysztofa Jackowskiego?

Skupiając uwagę na prezydencie Andrzeju Dudzie, Krzysztof Jackowski poczuł coś odnośnie całej Polski, jak relacjonuje na swoim nagraniu. Wizja miała dotyczyć zatrutego miejsca, obszaru w Polsce. 

Zdaniem Jackowskiego szykuje się niespokojny dla Polski czas i powstanie chaos informacyjny. Prezydent ma otrzymywać fałszywe informacje na temat zagrożenia. 

Podkreślił, że jego zdaniem ludzie w Polsce będą wstępować do organizacji militarnych i będzie odczuwane zagrożenie. 

Odnośnie zatrucia, kolejny raz Jackowski użył słowa "chlorek", które już w poprzednich nagraniach pojawiało się w katastroficznych przeczuciach jasnowidza. 

Tym razem jednak wizjoner podał więcej konkretów. Jego zdaniem niebezpieczeństwo ma czyhać w beczkach na statku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy