Reklama

Reklama

Polka nową królową piękności. Daria Gapska została Miss Irlandii Północnej

Pochodząca z Polski Daria Gapska została Miss Irlandii Północnej. 20-latka, która urodziła się w Elblągu, została zwyciężczynią wyborów w Belfaście. W walce o koronę pokonała 23 konkurentki z tego kraju.

Daria Gapska nową królową piękności. Polka została Miss Irlandii Północnej. Urodzona w Elblągu 20-latka będzie reprezentować kraj w wyborach Miss World.

Polka nową miss

- napisała na Instagramie Daria Gapska.

Zobacz również: Joanna Kulig zachwyca w Cannes. Klasa i styl

Daria Gapska - kim jest nowa miss?

Daria Gapska od kilkunastu lat mieszka w Irlandii Północnej i jest studentką pielęgniarstwa z hrabstwa Co Antrim. W walce o koronę pokonała 23 konkurentki z tego kraju. Polka zdobyła tytuł Miss Northern Ireland 2022 podczas gali w hotelu Europa w Belfaście. Tytuł pierwszej wicemiss zdobyła Lucy Johnston z Armagh, a drugą wicemiss została Poppy Smith z Belfastu.

Reklama

Gapska przejęła koronę od poprzedniej miss, Anny Leitch, która w tym roku znalazła się w pierwszej szóstce konkursu Miss World. Leitch posiada również tytuł Miss World Europe.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Polka w jury

Jak podają media, Polka pójdzie w ślady swojej poprzedniczki i będzie reprezentować Irlandię Północną podczas 71. konkursu Miss World.

Ciekawostką jest fakt, że w Belfaście w obsadzie jurorów pojawiła się inna Polka - Karolina Bielewska, zdobywczyni tytułu Miss World 2022.

***

Zobacz również: 

"OK boomer! Czy ty w ogóle coś rozumiesz?"

Drożyzna i długie kolejki. Polka opowiada o życiu w Rosji

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miss World | irlandia północna | Polka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy