Reklama

Półnagie modelki reklamują dom pogrzebowy. Szokująca kampania!

Modelki, które są ubrane w skąpe kostiumy, reklamują usługi domu pogrzebowego? Na taką kampanię zdecydował się rosyjski dom pogrzebowy Horonim. Opublikował on w mediach społecznościowych szokujące wideo, które już robi furorę w sieci i wywołuje kontrowersje wśród internautów.

Dom pogrzebowy Horonim opublikował 42-sekundowe nagranie, w którym reklamuje swoje usługi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że głównymi bohaterkami klipu są wyjątkowo odważnie ubrane modelki. 

Występują one w lateksowej bieliźnie, stringach i na wysokich szpilkach, inne natomiast w bluzach, ale bez spodni - w takich strojach kobiety tańczą i pozują wokół trumien oraz na kościelnym, bogato zdobionym tronie. Sesja bowiem odbyła się w katedrze.

Modelki reklamują dom pogrzebowy. Szokująca kampania

Jak informują media, reklamę rosyjskiego domu pogrzebowego stworzył 29-latek, specjalista ds. mediów społecznościowych Horonim.ru, Albert Mazzafarov. Według rosyjskiego prawa, ustanowionego przez Kreml w 2013 roku, obraza uczuć religijnych jest obłożona odpowiedzialnością karną. 

Nie wiadomo, czy wobec właścicieli przedsiębiorstwa lub odpowiedzialnych za kampanię zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Gdyby tak się stało, groziłoby im więzienie.

Reklama

Kontrowersyjna reklama domu pogrzebowego. Internauci są oburzeni

Wideo, które umieszczono na stronach domu pogrzebowego w serwisach społecznościowych, obejrzano już ponad 200 tysięcy razy. Spotkało się ono z szeroką krytyką internautów, nie tylko z Rosji, ale i z całego świata, którzy ostro krytykowali seksizm i nieprzyzwoitość reklamy. Co niemal całkowicie rozebrane modelki mają wspólnego z usługami pogrzebowymi? Trudno stwierdzić.

Komentujący wskazują, że taka próba promocji domu pogrzebowego jest obraźliwa i niesmaczna przede wszystkim dla osób, które chcą pochować swoich bliskich i zmagają się z żałobą.

- komentują użytkownicy Instagrama i Tik Toka.

Przeczytaj też:

Oto co dzieje się z ciałem 48 godzin przed śmiercią

Boisz się pająków, dentysty, krwi? Oto lista najpopularniejszych fobii

Jak nabłyszczyć liście roślin doniczkowych? Sięgnij po domowe sposoby

* * *


 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy