Reklama

Ponura wizja Jackowskiego właśnie się wypełnia? Oto co zobaczył jasnowidz

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz. Wróżbita z Człuchowa często dzieli się swoimi wizjami na serwisach społecznościowych. Końcem ubiegłego roku podzielił się wizją, w której opowiedział, co wydarzy się w 2022 roku. Jackowski przewidywał konflikt zbrojny, problemy z dostępnością produktów, oraz pewną śmierć, którą niektórzy mogą łączyć ze śmiercią królowej Elżbiety II. Co konkretnie zobaczył jasnowidz?

Istnieje spore grono osób wierzących w przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego. Trudno nie przyznać, że jego wizje dotyczą zazwyczaj tragicznych rzeczy - katastrof, pandemii, kryzysów, czy śmierci. Kontrowersyjna postać Krzysztofa Jackowskiego budzi skrajne odczucia. Nie zmienia to faktu, że jego przepowiednie cieszą się ogromną popularnością, a sam ich twórca bardzo często się nimi dzieli.

Krzysztof Jackowski przewidział najważniejsze wydarzenia 2022 roku?

W grudniu ubiegłego roku Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi spostrzeżeniami na rok 2022. Popularność zyskały słowa, w których jasnowidz Krzysztof Jackowski miał przewidzieć wojnę w Ukrainie:

Reklama

W tej samej przepowiedni Krzysztof Jackowski powiedział coś, co może zaciekawić w kontekście śmierci królowej Elżbiety II.

Jackowski przepowiedział "śmierć kogoś ważnego" w 2022 roku. Chodziło o królową Elżbietę?

Czy przepowiednia jasnowidza z Człuchowa się właśnie spełniła? Końcem roku 2021 na transmisji na żywo przepowiedział on bowiem śmierć kogoś niezwykle ważnego - polityka. Co konkretnie powiedział?

"W 2022 roku będzie śmierć kogoś ważnego, będzie duży pogrzeb. Ja mówię o władzach"

Trudno stwierdzić, kogo konkretnie miał na myśli jasnowidz Krzysztof Jackowski, wypowiadając te słowa, jednak królowa Elżbieta była niezwykle ważną postacią, a jej pogrzeb będzie obserwował cały świat. Czy wierzycie w przepowiednie jasnowidza z Człuchowa?

Zobacz również:

Tęcza nad Pałacem Buckingham. Pojawiła się na niebie, gdy umierała królowa

Miś Paddington składa hołd królowej: "Dziękuję pani, za wszystko" 

Krzysztof Jackowski o pracy jasnowidza. Wyznania mrożą krew w żyłach

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy