Reklama

Reklama

Poruszający apel jasnowidzki Aidy. Słowa dadzą do myślenia wielu Polkom

Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz od lat motywuje rzesze Polaków do życiowych zmian. Choć w naszym kraju zaczynała karierę jako artystka, dziś jest najbardziej znana z przypisywanej jej zdolności wizjonerskich. Niedawno w jej mediach społecznościowych pojawił się kolejny, poruszający wpis, tym razem skierowany przede wszystkim do kobiet.

Wizjonerka Aida zdobyła w naszym kraju zaufanie czytelników głównie za sprawą przewidywania następstw ważnych dla świata zdarzeń, jak i motywowaniem ludzi do zmian. Od lat robi to z charakterystyczną dla siebie klasą, a liczba jej fanów nieustająco rośnie. 

W momencie wybuchu wojny, apelowała do Polaków, by w ferworze pomocy Ukraińcom zadbali również o siebie, potrafili znaleźć szczęście w drobnych sprawach dnia codziennego. W swoich przesłaniach skupia się głównie na indywidualnych przeżyciach ludzi i radzi, w jaki sposób konstruktywnie radzić sobie z przeciwnościami losu. 

Reklama

Ważny apel jasnowidzki Aidy do kobiet. Jej słowa dają do myślenia!

Kilka dni temu na jej profilach w mediach społecznościowych pojawił się kolejny "drogowskaz", tym razem skierowanych w szczególności do kobiet. Porusza w nim kwestię akceptacji własnych wyborów oraz odporności na dobre rady "życzliwych ludzi".

Aida dobitnie radzi kobietom, by nie przejmować się zanadto komentarzami ludzi z zewnątrz i myśleć przede wszystkim o sobie, o własnych marzeniach. W czasach, gdy w ferworze zajęć i relatywnych poglądów na życia niełatwo "odnaleźć siebie", jej przesłanie nabiera wyjątkowego znaczenia. 

Szczególnie mocno dotyczy to kobiet, które przytłoczone presją otoczenia, często nie mają wglądu we własne potrzeby. Dopiero gdy odzyskają kontrolę nad swoim życiem i odrzucą negatywne wpływy, mogą poczuć się naprawdę szczęśliwe. Co myślicie o takim przesłaniu Aidy

***

Zobacz więcej! 

Co Nostradamus przepowiedział na 2023 rok? Sprawdź! 

Te znaki zodiaku osiągną finansowy sukces w 2022 roku. Jesteś na liście? 

Nigdy nie wybaczą zdrady! Urodzeni w tych miesiącach są wyjątkowo wierni partnerom!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy