Reklama

Reklama

Poruszenie pod wpisem ormiańskiej jasnowidzki. Co zdradziła Aida?

Najpopularniejsza polska jasnowidzka dzieli się kolejnym ważnym przesłaniem. Tym razem Aida zwraca uwagę na to, co wpływa na nasz dobry nastrój. - To dobra relacja ze sobą i nastrojenie się na pozytywne wibracje, dobre myśli wolne od żalu – przekazała Aida w mediach społecznościowych.

Aida Kosojan-Przybysz po raz kolejny dzieli się ważnym przesłaniem. Nie tak dawno jasnowidzka apelowała m.in. o to, by przyjrzeć się relacjom z innymi ludźmi.

Zobacz również: Wzmacnia antykleszczową barierę. Posadź ją koniecznie na balkonie

Aida z ważnym przesłaniem. Chodzi o dobry nastrój

Aida co jakiś czas dzieli się swoimi przepowiedniami i przesłaniami na swoim Instagramie. Tym razem zwróciła uwagę na kwestię dobrego nastroju.

- Dobry nastrój karmi się ziarnami nadziei, twoim pięknem wewnętrznym i pięknem zewnętrznym płynącym do ciebie prosto z natury. Dobry nastrój to dobra relacja ze sobą i nastrojenie się na pozytywne wibracje, dobre myśli wolne od żalu. Dobry nastrój świadczy o dobrej higienie twojej duszy, która potrzebuje twojej miłości i samoakceptacji - napisała Aida na swoim Instagramie.

Reklama

Fani podziękowali za te słowa w komentarzach. "Piękne przesłanie w dniu moich urodzin", "Prawda, dziękuję", "Pięknie napisane" czy "Piękne słowa" to tylko niektóre z nich.

Zobacz również: Zdrowotne właściwości bursztynu. Na co pomaga "bałtyckie złoto"?

Aida apeluje: "znajdź bezstresowy kącik"

W poprzednim wpisie ormiańska wizjonerka odniosła się natomiast do odnalezienia w duszy "bezstresowego kącika".

- Uzupełnij brakującą energię. Popatrz w niebo, zanurz się myślami w chmurach. Przebij ścianę trudnych myśli. Spójrz w okno, pozwól smutkom opuścić twoje ciało i umysł. Oddychaj głęboko, napełniaj siebie spokojem i wdzięcznością. Piękne jest to, że jesteś - tak brzmi przesłanie, które opublikowała na swoim Instagramie.

Zobacz również: Ostatnie słowa ojca Pio. Co powiedział na łożu śmierci?

Aida - kim jest

Aida Kosojan-Przybysz to urodzona w Gruzji Ormianka, która mieszka w Polsce. Znana jasnowidzka to kobieta wielu talentów. Mówi o sobie "wizjonerka, kompozytorka, wokalistka, autorka tekstów, felietonistka".

***

Zobacz również:

Nie tylko 13. i 14. emerytura. Oto wszystkie ulgi dla seniorów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | przesłanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy