Reklama

Reklama

Poseł PiS pochwalił się, że z okazji rocznicy ślubu „pozmywał podłogę”. Internauci: „Bohater”

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Paweł Lisiecki postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych tym, na jaki gest zdecydował się z okazji 11. rocznicy ślubu. „Pozmywałem podłogę” – zaznaczył na Twitterze. Internauci w komentarzach pod postem nie zostawili na Lisieckim suchej nitki. „Nie ma to jak poniżyć żonę w rocznicę ślubu” – stwierdzili niemal jednogłośnie.

Paweł Lisiecki to polityk i samorządowiec,  poseł Prawa i Sprawiedliwości. Postanowił pochwalić się na Twitterze tym, jak dobrym i kochającym jest mężem. W jednym z ostatnich wpisów zaznaczył, że obchodzi 11. rocznicę ślubu. Zdradził także, jaki "prezent" przygotował dla żony z tej okazji. Parlamentarzysta przekazał internautom, że zdecydował się na niezwykły gest i "pozmywał podłogę w mieszkaniu". "Małgosiu dziękuję Tobie za ten czas" - dodał.

"Ale z Ciebie mąż dekady"

Nawet jeśli post Pawła Lisieckiego miał być tylko żartem, nie rozśmieszył internautów. Na odpowiedź użytkowników Twittera nie trzeba było długo czekać. Pod postem posypały się komentarze - głównie negatywne. Większość osób uznała wpis za nieśmieszny, niewłaściwy i skrytykowała postawę posła Prawa i Sprawiedliwości. Internauci zarzucili Lisieckiemu kompletny brak szacunku do żony. "Szanowna Pani proszę uciekać" - poradzili żonie parlamentarzysty.

"Seksizm, głupota..."

Reklama

Kontrowersyjny wpis posła Pawła Lisieckiego postanowiła skomentować również Justyna Klimasara, działaczka Sojuszu Lewicy Demokratycznej. "Powinieneś chłopie zmywać z żoną na zmianę, a nie chwalić się. Seksizm, głupota i poniżanie żony" - zaznaczyła Klimasara. Na odpowiedź Lisieckiego nie trzeba było długo czekać.

***

Zobacz również:

Czarnek zwraca uwagę dziennikarzowi. Spięcie na antenie o HiT i in vitro

Oburzony ojciec chciał zebrać na pozwanie ministra Czarnka 30 tys. zł. Przeżył szok

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Lisiecki | poseł PiS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy