Reklama

Reklama

Proroctwa: Iskra wyjdzie z Polski!

​Wielu mistyków przytacza słowa Jezusa o wielkiej roli, jaką ma do spełnienia nasz naród w misji zbawienia. Powinniśmy potraktować to wezwanie poważnie?

Proroctwa nie mają daty ważności - twierdzi watykanista, Saverio Gaeta. I trudno się  z nim nie zgodzić. Szczególnie, że obecne czasy wskazują, iż to, co kiedyś słyszeli od Jezusa święci i mistycy, wypełnia się na naszych oczach.

Reklama

Wywyższę Polskę - powiedział Jezus do świętej Faustyny podczas jednego z objawień. Jego słowa, zapisane przez nią w "Dzienniczku", brzmiały: "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje". 

Chrystus prosi nas, byśmy pozostali wierni Ewangelii. Święta Faustyna otrzymała także dar widzenia tego, co może się stać, jeśli nie dochowamy wierności. "Pewnego dnia powiedział mi Jezus, że spuści karę na jedno miasto, które jest najpiękniejsze w Ojczyźnie naszej. Kara ta miała być [taka], jaką Bóg ukarał Sodomę i Gomorę. Widziałam wielkie zagniewanie Boże i dreszcz przeszył mi serce. Milczeniem modliłam się. Po chwili powiedział mi Jezus: »Dziecię Moje, łącz się ściśle w czasie ofiary ze Mną i ofiaruj Ojcu niebieskiemu krew i rany Moje na przebłaganie za grzechy miasta tego«". 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje