Reklama

Przepowiednia jasnowidza dla Polski i świata. Ma się spełnić wkrótce

Chyba wszyscy jesteśmy ciekawi, co przyniesie przyszłość. Niektórzy twierdzą, że już to wiedzą. Adam A., polski jasnowidz, ujawnił swoją przepowiednię na 2022 rok. Co nas czeka?

Zbliżający się koniec roku to bez wątpienia czas podsumowań. Ale także przewidywań, co czeka nas w kolejnych 12 miesiącach. Według jednych to wróżenie z fusów, ale inni z zaciekawieniem śledzą kolejne przepowiednie.

Co czeka nas wkrótce? Rąbka tajemnicy uchylił jasnowidz Adam A., który w rozmowie z serwisem Astroweb zdradził swoje przewidywania na 2022 rok. Obdarzony wyjątkowym darem Polak nie ma dobrych wieści.

W jednej z wizji mówi o walce "trzech gigantów", co może sugerować wojnę między mocarstwami. Pojawia się też wątek "fali świadomości" wskutek bolesnych wydarzeń.

Reklama

Medium martwi się również o naszą planetę i portfele. Postępujące zmiany klimatyczne mają być bardzo dotkliwe dla natury oraz kieszeni. Wspomina wzmożoną aktywność wulkaniczną, a także ruchy płyt tektonicznych. Katastrofy naturalne szczególnie mocno dotkną Stany Zjednoczone.

Jasnowidz Adam A. sugeruje, że nie mamy co liczyć na dobrobyt. Destabilizacja gospodarki ma skutkować postępującą biedą.

- uspokaja wizjoner.

W swojej przepowiedni nawiązuje również do ryzyka wojny, o której wybuchu wspominają często jego koledzy po fachu.

- twierdzi.

***
Zobacz także:

Czy w 2022 roku czeka nas koniec świata?

Głośna przepowiednia francuskiego jasnowidza. Biblia potwierdza?

Przepowiednia Therese Neumann dla Polski i świata

Co zobaczył niemiecki jasnowidz? Alois Irlmaier o III wojnie światowej

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednie | jasnowidz | wizje przyszłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy