Reklama

Przepowiednie na pierwszy dzień wiosny 2023! Świat czekają ogromne zmiany?

Już za kilka dni świętować będziemy pierwszy dzień astronomicznej wiosny, która choćby symbolicznie co roku wnosi w nasze życie powiew świeżości i nadziei. Astrologowie i numerolodzy przekonują jednak, że ta wiosna będzie wyjątkowa. Czeka nas ogromny przełom i wiele trudnych wyzwań!

Numerologia to jedna z nauk ezoterycznych, opierająca się na znaczeniu liczb. Numerolodzy uważają, że za pomocą analizy daty urodzenia oraz analizy numerologicznej imienia i nazwiska można przygotować opis charakteru, predyspozycji i osobowości oraz dokonać prognoz w różnych dziedzinach życia. Podstawą do wykonania takiej analizy jest znajomość liczby numerologicznej. 

Kierując się tą zasadą można także przewidzieć, co czeka nas w przyszłości, np. tej wiosny. Wystarczy wyliczyć numerologiczną liczbę dla pierwszego dnia wiosny, czyli 20 marca. 

Reklama

Jaka będzie wiosna 2023? Światem zaczną rządzić zdobywcy!

Tegoroczny pierwszy dzień wiosny 2023 w numerologii oznacza cyfra 3. To ona nada bieg przyszłości i będzie odpowiedzialna za wydarzenia z najbliższych miesięcy. Numerologiczna 3 to tworzenie, potencjał, dominacja, ale i próżność. Choć trójka prawie zawsze spada na cztery łąpy, to przyda się jej odrobina pokory. Dla świata może to oznaczać pojawienie się nowych graczy w obozach władzy, zdobywców, z których każdy będzie chciał ugrać jak najwięcej dla siebie. Próżność i lekkomyślność może ich jednak sprowadzić na manowce! 

Jaka będzie wiosna 2023? Astrologia mówi o kontroli umysłów

Astrologia przekonuje natomiast, że rok 2023 będzie przełomowy! Po raz pierwszy od przeszło 200 lat Pluton znajdzie się bowiem w znaku Wodnika i to rzadkie zjawisko będzie miało na nas ogromny wpływ. 

Pluton w Wodniku oznacza upadek dotychczasowego świata. Musimy być więc gotowi na wielkie zmiany i nowy porządek. Pluton jest symbolem duchowej śmierci i metafizycznego odrodzenia - nasze potrzeby duchowe staną się więc priorytetem. 

Pluton w Wodniku w astrologii zapowiada także boom technologiczny, złe praktyki wielkich koncernów, rozwój alternatywnych ścieżek myślenia, a nawet próbę kontroli naszych umysłów.

Zobacz również: 

Kiedy możemy spodziewać się wiosny. Padły konkretne daty! 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy