Reklama

Reklama

Przesyła pikantne zdjęcia tylko zaszczepionym. Chętnych nie brakuje

24-letnia modelka zachęca do szczepień przeciwko wirusowi COVID-19 w bardzo nietypowy sposób. Oferuje bowiem odważne, pikantne zdjęcia osobom, które są w pełni zaszczepione i mają na to dowód. Kobieta zdecydowała się działać radykalnie, by zmienić zdanie tych, którzy sprzeciwiają się szczepieniom.

Internetowa gwiazda wpadła na kontrowersyjny pomysł

Modelka mieszka w Miami w Stanach Zjednoczonych i zarabia na życie, eksponując perfekcyjną figurę w internecie. 24-latka przeszła brazylijski lifting pośladków, liposukcję i powiększenie piersi. Ma nadzieję, że  jej idealne ciało zachęci do szczepienia osoby, które jeszcze się wahają. "Jestem zwolenniczką szczepień, więc mam nadzieję, że moje działanie przekona ludzi, do tej decyzji" - tłumaczy.

Modelka doznała nietypowego efektu ubocznego

Gwiazda internetu oczywiście jakiś czas temu również się zaszczepiła. Po przyjęciu drugiej dawki zauważyła nietypowy efekt uboczny. 24-latka twierdzi, że  jej biust nagle stał się bardziej pełny i jędrny. Zaznacza, że podobne działanie szczepionki dostrzegły również wcześniej jej koleżanki. Gdy zwierzały się jej, myślała, że żartują. Gdy jednak dostrzegła różnice we własnym wyglądzie, uwierzyła w ich zapewnienia. 

ReklamaNietypowy wpis zyskał aprobatę wielu fanów

Gdy modelka opublikowała nietypową ofertę, nie wiedziała, czy propozycja pikantnych zdjęć w zamian za okazanie dowodu szczepienia kogokolwiek zainteresuje. Jednak już po chwili, chętni mężczyźni zaczęli publikować certyfikaty w komentarzach. 24-latka zaznacza, że do tej pory przesłała już kilkaset zdjęć, na których pozuje w negliżu.

Wpis na Twitterze o treści: "Pokaż mi swoją kartę szczepienia, a wyślę ci darmowe zdjęcia ze mną w roli głównej" cieszy się dużą popularnością. Obserwatorzy kobiety dosłownie rzucili się na tę propozycję.

Kontrowersyjny pomysł nie wszystkim się spodobał

Oczywiście pomysł modelki nie wszystkim przypadł do gustu. Wiele osób krytykuje kobietę za nakłanianie do szczepień i rozsyłanie pikantnych fotografii. "Im mocniejszy czuję nacisk, tym bardziej sprzeciwiam się szczepieniom" - zaznaczył jeden z fanów gwiazdy, tłumacząc, że propozycja kobiety, skutecznie go zniechęciła.

Modelka przyznaje, że otrzymuje również wiele złośliwych komentarzy. "Nienawistne wiadomości i komentarze od antyszczepionkowców, mnie nie interesują" - zaznacza jednak z przekąsem. 


***

Przeczytaj również: 

Meghan Markle i książę Harry podlewają ogród świętą wodą

Modyfikują swoje ciała, by upodobnić się do elfów

Tak mieszkają polskie gwiazdy. Luksusowe wille i holenderki pośrodku lasu

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: szczepienia | Gwiazda Internetu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy