Reklama

Reklama

Roberta Zagożdżona, Odkryj siebie

„Odkryj siebie, czyli jak wykorzystać potencjał swój i organizacji" to drugie, uzupełnione wydanie pierwszej książki Roberta Zagożdżona. Pozycja jest odpowiedzią na duże zainteresowanie i pozytywne recenzje po pierwszej publikacji.

- To wyjątkowa, osobista książka o biznesie napisana z entuzjazmem i energią biznesmena. Autor opisuje sposób, w jaki tworzył swoje organizacje biznesowe, jak nimi zarządzał i na jakich wartościach się opierał - napisał Wojciech Eichelberger w Słowie Wstępnym książki.

"Odkryj siebie" to książka lidera, biznesmena, mentora, coacha, który jest orędownikiem pojmowania życia i prowadzenia biznesu w nietradycyjny sposób. Pozycja pozwala zrozumieć nie tylko jakimi zasadami rządzi się biznes, ale także daje wskazówki jak stworzyć szczęśliwy mariaż życia zawodowego z prywatnym. Robert Zagożdżon dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą, doświadczeniami i eksperymentami.  Autor ukazuje swoje poszukiwania wolności, które momentami przywodzą go do kwestionowania podstawowych zasad i relacji w biznesie i w życiu.

Reklama

"Wytworzyliśmy sztuczną kulturę, której celem jest zaspokojenie potrzeby poczucia bezpieczeństwa i dążenie do luksusu. Wybieramy wygodę zamiast drogi pasji i spełniania. Zapominamy o cenie, jaką płacimy. Odrzucamy mądrość na rzecz wiedzy, wymieniamy głębokie uczucia na płytkie emocje. W ten sposób roztrwaniamy prawdziwe bogactwo, otoczeni gadżetami i świecidełkami" - pisze Robert Zagożdżon.

Książka odkrywa przed czytelnikami sposoby na rozwijanie ludzkiej świadomości oraz odpowiada na pytanie: jak odnosić sukcesy?. To lektura dla osób chcących rozwijać się zawodowo i społecznie, a także pragnących czerpać energię ze szczęścia w życiu prywatnym.

 - To szczególny i rzadko opisywany proces. Tym bardziej, że jego wiarygodności nie sposób kwestionować. Nie są to bowiem postulaty i pobożne życzenia coacha czy teoretyka biznesu. To żywe doświadczenie człowieka, który na swojej drodze kilka razy boleśnie upadł, ale podnosił się i szedł dalej, nie rezygnując ze swoich pozytywnych wartości - nadających kierunek zarówno jego poczynaniom biznesowym, jak i życiu osobistemu - podkreślał Wojciech Eichelberger.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy