Reklama

Scena tańca z "Wednesday" już jest hitem. Fani oszaleli!

Internet oszalał na punkcie tańca, który Jenna Ortega wykonała jako Wednesday Addams w serialu Netfliksa. Scena, w której aktorka zaprezentowała swoje taneczne możliwości już jest viralem, podobnie jak filmik z reakcjami ekipy filmowej na jej występ. Mamy zastępcę kultowego tańca z "Pulp Fiction"?

Zdobywająca coraz większą popularność scena tańca pochodzi z czwartego odcinka serialu "Wednesday", inspirowanego kultową "Rodziną Adamsów". Główna bohaterka, Wednesday jest na młodzieżowej potańcówce. Ubrana jest na czarno, mimo, że reszta uczestników zdecydowała się na białe stylizacje, ale nie tylko wygląd wyróżnia dziewczynę na tle innych tancerzy. 

Nagle Wednesday zaczyna bowiem swój szalony, momentami lekko niepokojący taniec, który już porównywany jest przez fanów serialu do kultowego tańca z "Pulp Fiction". 

Scena tańca Wednesday już stała się viralem i doczekała się wielu przeróbek, a nawet prób odtworzenia choreografii. Co ciekawe, jej autorką jest sama Jenna Ortega, aktorka wcielająca się w główną bohaterkę. Miała ona inspirować się m.in. nagraniami z imprez gotów w latach 80. 

Reklama

Zobacz również: Zmiana w grafiku Polaków przed meczem z Argentyną. To decyzja Michniewicza

Scena tańca z "Wednesday" to hit w sieci! Fani i ekipa oszaleli!

Scena tańca zachwyciła nie tylko fanów serialu, ale także całą ekipę filmową! W sieci znaleźć można film z reakcjami aktorów na pokaz możliwości Ortegi. 

'Wednesday" to amerykański serial telewizyjny, oparty na postaci Wednesday Addams z "Rodziny Adamsów". W roli tytułowej występuje Jenna Ortega, a w rolach drugoplanowych: Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Isaac Ordonez, Gwendoline Christie, Riki Lindhome, Jamie McShane, Fred Armisen i Christina Ricci. Cztery z ośmiu odcinków wyreżyserował Tim Burton, który jest także producentem wykonawczym. 

Historia serialu kręci się wokół tytułowej bohaterki, która próbuje rozwiązać zagadkę obecności potwora w swojej szkole.

Zobacz również:

Polański znów stanie przed sądem. Kolejna aktorka oskarża! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wednesday | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy