Reklama

Reklama

Słowa Aidy rzucają nowe światło na przyszłość. Pod wpisem ogromne poruszenie

Spokój to niezwykle istotna wartość w życiu każdego z nas. To właśnie na tym aspekcie w najnowszym wpisie postanowiła skupić się Aida Kosojan-Przybysz. Wizjonerka porównuje spokój m.in. do muzyki, która gra w naszych sercach. Jej obserwatorzy jak zwykle podziękowali kobiecie za mądre słowa.

Kim jest wizjonerka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz to niezwykle popularna w Polsce wizjonerka. Kobieta pochodzi z Gruzji i ma ormiańskie korzenie. W latach 90. przyjechała do Polski i została już na stałe. Jest w szczęśliwym małżeństwie i ma dwie córki, a niedawno została babcią. Realizuje się także okazjonalnie jako piosenkarka.

Wizjonerka regularnie prowadzi profile w mediach społecznościowych, w których dzieli się błyskotliwymi myślami ze swoimi obserwatorami. A ma ich całkiem pokaźną sumę - na Instagramie śledzi ją prawie 48 tysięcy internautów, którzy bardzo cenią sobie życiowe rady od Aidy.

Reklama

Aida pisze o spokoju

Ostatnio Aida opublikowała kolejny post. Tym razem skupia się na spokoju - pisze, że składa się on z dobrych myśli, wdzięczności i uważności. Wizjonerka metaforycznie porównuje ciszę i wewnętrzną harmonię do muzyki, która gra w naszych sercach. Życzy również dobrego dnia swoim obserwatorom.

Internauci dziękują Aidzie

Internauci wyrazili wdzięczność za słowa wizjonerki w komentarzach. Tak jak zwykle zgadzają się z jej myślami i podkreślają, że dla nich także spokój jest niezwykle ważny. Pod postem Aidy piszą:

Niedawno Aida przestrzegała Polaków przed toksycznymi ludźmi w ich życiu, którzy mogą zabierać nam nadzieję i szacunek. Wcześniej wizjonerka mówiła również o skutkach marnowania czasu i apelowała, aby znajdować czas dla siebie.

Zobacz również: Aida zwróciła się do Polaków z pilną przestrogą. Pod wpisem duże poruszenie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy