Reklama

Reklama

"Specjalistki" - odc. 6

W najnowszym odcinku Ola i Piotr stają do wyścigu. Będzie nerwowo! Czy ich wrak przetrzyma wszystkie zderzenia? Poza tym wracamy na holenderskie trasy z Leną i Marcinem. Podpatrzymy Aggie w warsztacie przy kolejnej naprawie - dobry humor pozwoli jej pokonać każdą usterkę.

Spawaczka Ola i jej przyjaciel Piotrek przygotowują się do startu w zawodach Wrak Race. Mają do pokonania aż 83 zawodników. To nie są żarty - ostatnie poprawki, szybki przegląd i... jazda! Pierwsze koty za płoty, wszystko idzie gładko, gdy nagle - Monster Wrak Oli i Piotrka gaśnie... Czy uda im się dojechać na metę?

W warsztacie mechaniczki Aggie pojawia się wyjątkowo schorowany pacjent - volvo pana Rysia. Po pierwszych oględzinach nie jest dobrze, niezbędnie trzeba załatwić przewód od turbo. Okazuje się, że znalezienie go graniczy z cudem. A im dalej w las, tym więcej drzew, volvo wymaga naprawdę gruntownej interwencji. Jak poradzi sobie Agnieszka?

Reklama

Truckerka Lena i jej chłopak Marcin są na ostatniej prostej - pędzą holenderskimi trasami. Jeszcze tylko trochę kilometrów i dojadą do Belgii. Niestety,los wcale nie jest dla nich łaskawy - nagła usterka i awantura z rodakami, a czas goni. Czy dowiozą ładunek do celu?

Oglądaj na Discovery Channel w czwartki o godz. 22:00.

Odcinek 6. - emisja: 13 lutego

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy