Reklama

Reklama

Stefan Gwiazda doznał objawienia. Wizjoner przekazał ważną wiadomość dla Polski

Polscy wizjonerzy, którzy uważają, że doznali boskich objawień, może nie są tak popularni, jak ci z Lourdes, czy z Fatimy, ale pamięć o nich wciąż trwa. Jednym z takich wybrańców jest Stefan Gwiazda, który rzekomo miał ujrzeć Matkę Boską, a ta wyjawiła mu tajemnice dotyczące przyszłości świata.

Świat pełny wizjonerów i objawień. Kim był Stefan Gwiazda?

Dzieci z Lourdes, dzieci z Fatimy, Ojciec Pio, Eugenia Ravasio, Maria Franciszka Kozłowska. Co łączy te wszystkie i wiele innych nazwisk na całym świecie? Osoby te utrzymują, że w trakcie swojego życia doznały objawień związanych z religią chrześcijańską.

 W swoich wizjach mieli spotykać się z Matką Boską, czy Jezusem, a oni mieli im przekazać przepowiednie odnoszące się do przyszłości świata.

Kościół przeważnie podchodzi dość sceptycznie do wszelkich cudów i objawień, choć niektóre z nich zatwierdził jako prawdziwe według swojego przekonania.

Niektórym wiernym jednak nie trzeba potwierdzenia kościoła, by wierzyć w to, że dana osoba kontaktuje się z nadprzyrodzonym zjawiskiem.

Reklama

Wśród wielu nazwisk wybrańców, wizjonerów i proroków znajduje się Stefan Gwiazda - katolik, rolnik z Wykrotu, wsi niedaleko Lublina, który w latach 1990-2002 miał doznawać objawień.

W swoich wizjach, jak sam utrzymywał, widywał Matkę Boską i otrzymał od niej aż 39 Orędzi dla ludzkości.

Prócz wizji Stefan Gwiazda miał także zostać obdarowany przez Boga stygmatami. Pojawiały się one na dłoniach, stopach i w boku.

To jednak, co interesuje osoby wierzące w takie zjawiska to treść orędzi, jakie otrzymał skromny, polski rolnik w swoich spotkaniach z Matką Boską.

39 Orędzi, czyli ubolewanie Maryi nad grzechami wiernych i polecenia wybudowania klasztoru

Przez 12 lat Stefan Gwiazda widywał Maryję regularnie, a ona przekazywała mu głównie ubolewanie nad duchowym stanem świata i grzechami popełnianymi przez ludzkość. 

Pierwszy raz Gwiazda zobaczył Marię na łące we wsi Gadomskie. Tam ukazała się w polu jako staruszka siedząca pod drzewem. 

Maryja miała być przerażona bezbożnością ludzi i wymieniła grzechy najdotkliwiej raniące ludzi: zabójstwa, złorzeczenia i nieczystość.

Poleciła także pewnego razu, by Stefan Gwiazda zapewnił wybudowanie klasztoru w Wykrocie z kaplicą Królowej Polski.

Na głównym ołtarzu Matka Boska miała polecić umieszczenie obrazu Matki Bożej Królowej Polski. Do prawdziwości swoich wizji Stefan Gwiazda przekonał Ks. Hopfe pochodzącego z Kanady i to on pomógł Gwieździe zrealizować polecenie Maryi.

Stefan Gwiazda usłyszał od Maryi, co czeka Polskę w przyszłości?

Prócz orędzi Stefan Gwiazda miał pozwolić sobie na proroctwa dotyczące Polski. Ponoć wizjoner miał być przekonany o tym, że nasz kraj odegra ważną rolę w nadchodzących zmianach dotyczących świata.

Uznał, że w Polska będzie w centrum wydarzeń, które będą miały wpływ na całą ludzkość. W swoich wizjach odnośnie naszego kraju, jak wielu innych proroków, widział też kataklizmy.

W jednym z widzeń miały pojawić się kilkumetrowe fale i zalewane przez ową wodę brzegi. Nie zabrakło także trzęsienia ziemi, które wzburzy oceany do niesłychanej do tej pory skali.

Jednak po tych zdarzeniach wszystko... wróci do normy. Osoby wierzące w jego słowa są zdania, że to opis przebiegunowania ziemi.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: objawienie maryjne | Przepowiednia | Stefan Gwiazda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy