Reklama

"Sum ludojad" w polskim jeziorze. Ofiarą 12-nastolatek!

Długo wyczekiwany przez rodzinę pani Izabeli urlop nad Jeziorem Białym w Okunince miał należeć do udanych. Niestety, w trakcie jego trwania doszło do nieprzyjemnego wydarzenia. Podczas zażywania kąpieli jej 12-letni syn został zaatakowany przez drapieżnego suma. Po wyjściu z wody chłopiec miał ślady pogryzień na całej stopie, co na zdjęciu uwieczniła matka.

"Sum ludojad" grasuje w Jeziorze Białym

Chwile grozy podczas odpoczynku nad Jeziorem Białym w Okunince (woj. Lubelskie) przeżyli rodzice, których 12-nastoletniego syna zaatakowała drapieżna ryba. Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę, 11 lipca.

Mama chłopca twierdzi, że nastolatek podczas pływania w jeziorze został zaatakowany przez groźnego suma. Chłopiec po wyjściu z wody miał na stopie liczne ślady pogryzień.

Matka przestrzega przed grasującym sumem

O całym zdarzeniu przerażona mama - pan Izabela, poinformowała redakcję lokalnego portalu wlodawa.net (pisownia oryginalna):

Jako dowód kobieta załączyła zdjęcie, na którym widać ślady zadrapań na stopie jej syna, Szymona.

Reklama

"Tak nasza swojska ryba, która upomina się o swój kawałek poleskiej sławy i poluje na wczasowiczów z Polski niczym rekin albo krokodyl. Całe szczęście, że Szymon to wytrawny pływak o stalowych nerwach i udało mu się wyrwać stopę z paszczy tajemniczego ludojada" - tak skomentowała całą sprawę redakcja portalu.

***

Prognoza dla trzech milionów miejscowości, aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

Zobacz również:

"Wakacyjne zbrodnie", czyli żenujące zachowania turystów

Minęło mniej niż 30 sekund? Natychmiast szukaj schronienia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sum | Jezioro Białe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy