Reklama

Reklama

Surowa dieta oczyszczająca

Ludzie od stuleci wymyślają sposoby, dzięki którym mogliby osiągnąć wymarzona wagę i sylwetkę. Od lat tez poszukujemy recepty na pełnię zdrowia i dobre samopoczucie.

Co jednak, gdyby udało się połączyć te wszystkie elementy w jedno i osiągnąć oczekiwane efekty tylko i wyłącznie dzięki jednej, i to w dodatku niezbyt rygorystycznej, diecie?

Niemożliwe? A jednak komuś się to udało. Tym kimś jest Natalia Rose - autorka amerykańskich bestsellerów, której pierwsza książka pojawiła się na polskim rynku. Ta znakomita specjalistka od diet i zdrowia człowieka przedstawia dietę opartą na surowych produktach. Ten sposób odżywiania odmienił życie tysięcy Amerykanów. Kolej na twoje.
Co gwarantuje ta niewielka zmiana nawyków żywieniowych? Przede wszystkim szybkie schudnięcie bez efektów jojo. Ponadto spodziewaj się poprawy nastroju i gruntownej detoskykacji całego organizmu. Jest to najprostsza droga do uniknięcia lub wyeliminowania wielu uciążliwych chorób i schorzeń - niekoniecznie związanych bezpośrednio z przewodem pokarmowym. Bo ta dieta nie tylko odchudza, ale jednocześnie odtruwa i oczyszcza organizm.

Reklama

Poznaj 5 kroków, które bez ryzyka zagwarantują ci lepsze życie w ciele, o którym od dawna marzysz. Dowiedz się, jak korzystać z tej diety w każdej sytuacji - od pracy lub szkoły poprzez podróż po sytuacje wyjątkowe, np. w czasie świąt. Pozwól Natalii Rose skomponować jadłospis specjalnie dla ciebie i z dnia na dzień obserwuj efekty, o których dotychczas nie śmiałaś marzyć.
Surowa dieta oczyszczająca
Natalia Rose
Studio Astropsychologii

Studio Astropsychologii
Dowiedz się więcej na temat: samopoczucie | zdrowie | dieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy