Reklama

Reklama

Sztuka porozumienia

"Sztuka porozumienia" Kevina Hogana to książka o kontaktach międzyludzkich i komunikacji przynoszącej korzyść wszystkim zainteresowanym stronom. Chcesz dotrzeć na szczyt? Chcesz sprzedać swoją wiedzę? Zasłużyć na szacunek innych? Być szczęśliwym w partnerskich układach?

Jeśli tak, naucz się dostrajać do fal, na których nadaje twoje otoczenie. Znajdź klucz do każdego i poświęć czas utrwalaniu dobrych relacji, a odniesiesz sukces. Hogan dowodzi, że te same umiejętności decydują zarówno o naszej karierze zawodowej, o szczęściu w małżeństwie, o rodzicielskiej satysfakcji, jak i o nasyconych serdecznością relacjach przyjacielskich i towarzyskich.

Reklama

W tym poradniku zostaje odkryta prawda, że sztuka kontaktu i rozmowy jest naprawdę drogą na szczyty - nie tylko w karierze, ale również w życiu osobistym. Autor wyjaśnia krok po kroku, na czym ta sztuka polega, jaki jest klucz do nawiązania kontaktu stanowiącego podstawę w relacjach międzyludzkich, jaki powinien być dobry początek takiej efektywnej współpracy. Według niego jednym z elementów sukcesu jest rozpoznanie typu osobowości osób, z którymi spotykamy się na co dzień i dostosowanie się do ich predyspozycji.

Bardzo ważną kwestią jest również mowa naszego ciała, którą należy doskonalić, bowiem dzięki odpowiedniemu wyglądowi, właściwemu zachowaniu i samokontroli, możemy odnosić wielkie sukcesy i wpływać umiejętnie na ludzi. Autor porusza również takie problemy jak porozumiewanie się w bliskich związkach, zdobywanie charyzmy, sztuka bycia wiernym samemu sobie, kontakty z toksycznymi osobami (nazwanymi tu Smokami). I ta wiedza pozwoli nam na osiągnięcie tego wszystkiego, o czym marzymy.

Kevin Hogan to znany na całym świecie ekspert w dziedzinie mowy ciała i komunikacji, a także doradca biznesowy. Jego wykłady i - prowadzone w wielu krajach - treningi cieszą się ogromną popularnością. Biorą w nich udział menedżerowie z największych światowych firm, takich jak IBM, 3M, Mayo Clinic. Kevin Hogan prowadzi również praktykę kliniczną, specjalizując się w leczeniu hipnozą. Posiada ponadto stopień doktora w dziedzinie filozofii. Jest autorem kilku poczytnych książek, spośród których największą popularność przyniosły mu: "Sztuka porozumienia" i "Psychologia perswazji".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje