Reklama

Te osoby nie mają szczęścia w życiu. Pech to ich drugie imię

Choć znaczna część społeczeństwa nie wierzy w horoskopy, znaki zodiaku oraz wpływ imion na nasze życie, wciąż setki rodziców sprawdzają znaczenie imion, aby zapewnić swoim pociechom pomyślność w życiu. Sprawdź, czy znajdujesz się wśród imiennych pechowców.

  • Imiona potrafią wiele o nas powiedzieć. Zdradzają naszą osobowość i nie raz mają w pływ na przebieg naszej kariery czy życia uczuciowego
  • Oto lista imion, które przynoszą ich posiadaczom pecha

Patrycja - ściąga na siebie zniszczenie

Patrycja lubi być w centrum uwagi. Chciałaby błyszczeć  - nawet jeśli nie ma powodów do chluby, znajdzie taki, żeby umniejszyć innym i wybić się na ich tle. Jest oschła, zadufana w sobie i arogancka. Za to uwielbia pracować i wykazywać się przed szefem osiągnięciami. Ze względu na swój charakter sama ściąga na siebie nieprzyjazne nastawienie współpracowników, którzy chętnie będą podkładać jej kłody pod nogi. Nie ma też szczęścia w miłości, ale często umawia się na niezobowiązujące spotkania z mężczyznami.

Reklama

 Sprawdź: Mężczyźni o tych imionach mogą być najgorszymi partnerami

Artur - ma miękkie serce

Artur jest introwertykiem, woli spędzać czas w samotności, ale kiedy ktoś go potrzebuje, zawsze chętnie pomoże. Niestety jest z tego powodu wykorzystywany. Choć lubi poszerzać swoje umiejętności i jest specem w wielu dziedzinach, ludzie widzą w nim tylko łatwy do wykorzystania cel. To właśnie dlatego nie lubi spotkań w grupach, a przyjaciół dobiera ostrożnie.

Zobacz również: Z kobietami o tych imionach lepiej nie zadzierać

Barbara - pozwala się tłamsić

Barbara uwielbia podróżować i spędzać aktywnie czas, ale nie potrafi zawalczyć o swoje. Jest bardzo wyrozumiała dla znajomych, przez co pozwala się tłamsić. Choć lubi czuć się samodzielna, często pozwala, aby to inni podejmowali za nią decyzje.

Józef - fałszywy

Józef chętnie przeniósłby się do przeszłości, bo uważa, że kiedyś było lepiej. Lubi, gdy ludzie przystosowują się do niego, kiedy ma kim rządzić, dlatego na żonę wybiera zazwyczaj szarą myszkę. Znajomości zawiera podstępem - udając miłego, a dopiero później ukazuje prawdziwe oblicze. To imię może przynieść pecha nie tylko posiadaczowi, ale również jego bliskim i znajomym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: imiona męskie | imiona damskie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy