Reklama

Test IQ: Na jakim numerze stoi auto? Aż 98% osób nie zna poprawnej odpowiedzi

Zagadki na inteligencję potrafią być nie lada wyzwaniem. Warto jednak pamiętać, że wykonując ćwiczenia, trenujesz mózg i poprawiasz różnorakie umiejętności. Łamigłówki przyczyniają się do rozwoju kreatywności, logicznego myślenia, umiejętnego rozwiązywania problemów oraz kreowania strategii. Dodatkowo mogą być świetną formą rozrywki. Oto jeden z naszych testów IQ. Powodzenia!

Podchwytliwy test na inteligencję

Jeżeli zależy ci na tym, aby za pomocą rozwiązywania łamigłówek, poprawić swoje umiejętności w konkretnym obszarze, np. logicznego myślenia, to warto śledzić swoje postępy. Istotne jest regularne wykonywanie zadań i wybieranie takich, które będą dla ciebie wyzwaniem. Dzisiaj przedstawiamy ci jeden z naszych testów IQ. Spójrz na poniższy obrazek i pomyśl, na jakim numerze zaparkowało zielone auto. Uwaga! Zagadka jest podchwytliwa, a na wykonanie zadania masz tylko 10 sekund. Gotowy? Start!

Reklama

Poprawna odpowiedź

Nie udało ci się rozwiązać naszej łamigłówki? Nic się nie stało! Zadanie nie należało to najłatwiejszych. Przede wszystkim musisz myśleć nieszablonowo i wykazać się niezwykłą kreatywnością. Podpowiedź: spójrz na obrazek z innej perspektywy, czyli do góry nogami.

Sprawdź nasze pozostałe łamigłówki:

Aż 95% osób podaje błędną odpowiedź. Bardzo trudny test IQ

Zagadka, z którą mają problem internauci. Tylko 3% osób zna odpowiedź

Zagadka matematyczna, z którą mają problem dorośli. Rozwiąż równanie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: test IQ | test na inteligencję
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy