Test IQ. Tylko 5% osób zna poprawną odpowiedź. Ułożysz słowo z podanych liter?

Zagadki na inteligencję mogą okazać się świetną formą pracy nad naszym mózgiem. Dodatkowo mogą być także dobrą zabawą. Warto pamiętać, że takie zadania można rozwiązywać za pomocą skojarzeń i kreatywnego myślenia. Mogą składać się z gier słownych, zaskakujących układów liter lub elementów językowych. Sprawdź się w naszym trudnym teście IQ. Powodzenia!

Tylko najinteligentniejsze osoby wiedzą, jak rozwiązać to zadanie w mniej niż 10 sekund
Tylko najinteligentniejsze osoby wiedzą, jak rozwiązać to zadanie w mniej niż 10 sekundopracowanie własneINTERIA.PL

Test na inteligencję, nad którym głowią się internauci

Dzisiaj przedstawimy ci jedną z naszych słownych zagadek na inteligencję. Należy wykazać się w niej kreatywnością i logicznym myśleniem. Warto rozważyć różne znaczenia słów i analizować wszystkie literki. Istotne jest zachowanie elastyczności oraz myślenie poza schematami. Pomocnicze będą także skojarzenia.

Spójrz na poniższe litery i spróbuj ułożyć z nich jedno słowo. Pamiętaj, że muszą zostać wykorzystane wszystkie litery, a zadanie jest ograniczone czasowo. Czy uda ci się rozwiązać nasz test w mniej niż 10 sekund? Tylko prawdziwy geniusz potrafi tego dokonać. Gotowy? Start!

T A M K T E N L O N
Kliknij obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy
Kliknij obrazek i sprawdź nasze pozostałe testyopracowanie własneINTERIA.PL

Poprawne rozwiązanie

Udało ci się rozwiązać naszą łamigłówkę? Oznacza to, że jesteś bardzo inteligentną osobą. Jeśli nie podołałeś naszemu zadaniu, to nic się nie stało. Pamiętaj, że na rozwiązywanie takich ćwiczeń wpływa wiele czynników, a między innymi zmęczenie lub stres. Chcesz poznać prawidłową odpowiedź? Znajdziesz ją poniżej. 

M A L K O N T E N T

Definicja — malkontent to osoba zawsze nieusatysfakcjonowana, postrzegająca świat w pesymistyczny sposób. W każdej sytuacji dostrzega negatywne aspekty i aktywnie poszukuje powodów do niezadowolenia. Malkontent stale wyraża niezadowolenie, jest marudny i zrzędliwy.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas