Test na logiczne myślenie: Ile dzieci ma matka Basi?

Testy na inteligencję mogą przybierać różnorakie formy. Najczęściej jednak składają się z zadań oceniających odmienne obszary inteligencji. Mogą polegać na rozwiązywaniu problemów matematycznych, uzupełnianiu ciągów logicznych, słownictwie lub analizie wzorców. Oto jeden z bardzo prostych testów IQ. Powodzenia!

Prosta zagadka na inteligencję
Prosta zagadka na inteligencjęOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Tylko osoba logicznie myśląca zna rozwiązanie

Dzisiaj przedstawimy ci trudną łamigłówkę, której zadaniem jest pobudzenie twoich szarych komórek do myślenia. Aż 98% użytkowników ma kłopot z tym ćwiczeniem. Pamiętaj jednak, że regularne rozwiązywanie kreatywnych ćwiczeń, a zwłaszcza o poranku, potrafi mieć zbawienny wpływ na pracę mózgu i nasze samopoczucie. Spójrz na poniższe polecenie i postaraj się je rozwiązać w mniej niż 10 sekund. Jesteś gotowy? Start!

Matka Basi ma trzech synów. Każdy syn ma jedną siostrę. Ile dzieci ma matka Basi?
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe zagadki
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe zagadkiOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Prawidłowe rozwiązanie

Udało ci się rozwiązać nasze ćwiczenie na logiczne myślenie? Gratulacje! Oznacza to, że twoja inteligencja jest na bardzo wysokim poziomie. Natomiast jeżeli jednak nie podołałeś naszemu wyzwaniu, to nic się nie stało. Potraktuj to ćwiczenie jako formę zabawy. Poniżej znajdziesz poprawne rozwiązanie.

Matka Basi ma czworo dzieci.

Sprawdź również:

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}