Reklama

Reklama

TikTokerka pokazała świąteczną paczkę. Oto co dostali pracownicy Lidla

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych krążą filmy, na których pracownicy pokazują świąteczne paczki od pracodawcy. Pojawiły się już nagrania dotyczące m.in. Rossmanna i Biedronki. Tym razem na TikToku można zobaczyć, co zawiera paczka, którą otrzymali pracownicy Lidla.

Co znalazło się w paczkach świątecznych z Lidla?

W okresie świąt Bożego Narodzenia wielu pracodawców stara się wspomóc swoich pracowników i oferuje premie, bony bądź paczki wypełnione różnego rodzaju produktami. W sieci pojawiły się już nagrania, na których internauci mogli zobaczyć, co otrzymali pracownicy Lidla, Rossmanna czy Biedronki. 

TikTokerka Sandra Sobolewska za pośrednictwem platformy pokazała paczkę skierowaną dla dziecka do drugiego roku życia. Świąteczny box był wypełniony aż po brzegi. Oto co się w nim znajdowało: 

  • gra "Memory"
  • drewniany, zabawkowy tablet
  • kalendarz na 2023 rok
  • pluszowy miś "Szumiś"

Zobacz: Pracownica Rossmanna pokazała świąteczną paczkę od firmy. Co się w niej znalazło?

Reklama

Reakcje internautów na świąteczną paczkę

Czytając komentarze internautów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami, można zauważyć, że paczka zawiera wartościowe rzeczy. Jedna z użytkowniczek TikToka zaznaczyła, że sam pluszak kosztuje nawet 150 zł. Wiele osób dodało, że w swoich pracach mogli liczyć jedynie na boxy wypełnione słodyczami. "U mnie w firmie na święta jest premia manualna w postaci uścisku ręki szefa", "U jednego pracodawcy duża paczka słodyczy. W drugiej pracy mieliśmy wpłacić na paczkę i dowieźć dziecko 100 km do centrali na imprezę" - pisali internauci. 

Sandra Sobolewska podkreśliła, że nie pracuje w Lidlu, a więc box musiała dostać jej bliska osoba. Zaznaczyła jednak, że oprócz paczki pracownicy dostali również bony na zakupy. 

Film spotkał się z ogromnym zainteresowaniem internautów, a na ich reakcje nie trzeba było długo czekać. "Lepsza niż z Biedronki. Zmieniam pracodawcę", "Piękna i bardzo estetyczna paczucha", "Ale Wam fajnie. Wielki plus dla Lidla, bo wiele firm w tym roku zrezygnowało z prezentów" - czytamy pod filmem. 

Jedna z internautek dodała, że rok temu dzieci w tym przedziale wiekowym dostały zupełnie inne paczki. W komentarzu zaznaczyła, że jej córka otrzymała drewniane cymbałki, kalendarz oraz słodycze. 

Z kolei inna użytkowniczka zdradziła, co znalazło się w paczkach dla dzieci w innym wieku. Okazuje się, że dzieci w przedziale 3-6 mogły liczyć na "słodycze, koszyczek z zakupami, małą grę, i zmazywalny tablet z rysikiem". W paczkach w przedziale 7-9 znalazły się takie rzeczy jak "Lego Technic lub Ninjago, gra »50 gier«, puzzle Harry Potter bądź inny wzór, słodycze". Dla dzieci w wieku 10-13 lat przygotowano "plecak Pumy, słodycze, głośnik bezprzewodowy".       

***

Zobacz także:  Podstawowa zasada przy dzieleniu się opłatkiem. Znasz ją?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: świąteczne paczki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy