Reklama

Pracownica Rossmanna pokazała świąteczną paczkę od firmy. Co się w niej znalazło?

W mediach społecznościowych można zobaczyć, co pracownicy dostają w paczkach świątecznych od swoich pracodawców. Niedawno po sieci krążyła lista prezentów od Biedronki, teraz natomiast pojawił się filmik z boxem od Rossmanna. Co się w nim znalazło?

Przed świętami Bożego Narodzenia wiele firm daje swoim pracownikom różne benefity w postaci premii świątecznych, prezentów czy paczek dla dzieci. W sieci pojawiają się kolejne prezentacje tego, co pracodawcy przygotowali w swoich boxach.

Paczka od Rossmanna na święta

Ostatnio na TikToku jedna z pracownic Rossmanna przedstawiła paczkę, którą dostała od swojego pracodawcy. Amanda Surowiec na początku nagrania powiedziała, że co roku w prezencie znajduje się książka.

Zobacz również: Pracownica Biedronki pokazała paczki świąteczne od firmy. Zaskoczenie?

Reklama

Oprócz tego regularnie pojawiają się również słodycze i kartka świąteczna. Tegoroczne paczki zawierały także butelkę wina i słoik miodu. Pracownica podkreśliła, że dodatkowo pracownicy dostali premie pieniężne, a ci, którzy mają dzieci, paczki dla nich.

Filmik, na którym tiktokerka prezentuje świąteczny prezent od Rossmanna dla pracowników, zyskał sporą popularność wśród użytkowników platformy. Obejrzało go ponad 230 tysięcy osób i pojawiło się też dużo komentarzy, w których internauci piszą, co sami dostali.

Zobacz również: "Karpiowe" w pracy, czyli świąteczna premia od pracodawcy. Czy jest obowiązkowa?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy