Reklama

Reklama

To, co zobaczysz na tym obrazku, ujawni twoje głęboko ukryte lęki

Każdy z nas czegoś się boi. To mogą być naprawdę najróżniejsze rzeczy. Jednak nie zawsze wiemy o naszych lękach. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci uświadomić sobie, jakie masz obawy i teraz będziesz mógł zacząć nad nimi pracować.

Złudzenia optyczne są pomocne w poznaniu wewnętrznych pragnień i lęków ludzi. Wydobywają myśli, których pewnie głośno byśmy nie powiedzieli. Na tym obrazku znajdują się cztery obiekty, z których każdy odnosi się do konkretnej grupy, trawiących cię podświadomie lęków. 

Ten konkretny obraz stworzył artysta Vladimir Kush. Można tu zaobserwować jabłko, nóż, motyla i gąsienicę. Ale liczy się to, co wpadnie ci w oko najpierw.

Co widzisz na obrazku? Nóż

Ci, którzy jako pierwszy zauważyli nóż, najprawdopodobniej boją się śmiertelnych chorób. To właśnie twój głęboko ukryty lęk. Najbardziej boisz się starzenia i śmierci z powodu złego stanu zdrowia.

Reklama

Co widzisz na obrazku? Gąsienica

Jeśli najpierw zobaczyłeś gąsienicę, boisz się złych duchów. Można również powiedzieć, że boisz się tego, co niewidzialne, złej energii.  Czujesz, że duchy przyjdą, aby cię nawiedzić i drżysz nawet na dźwięk szumu wiatru za oknem. 

Co widzisz na obrazku? Motyl

Jeśli najpierw zaobserwowałeś motyla, masz w sobie więcej wewnętrznego strachu niż inni. Boisz się, że zostaniesz zdradzony przez swoich bliskich. Z tego powodu prawie nie ufasz ludziom, a twoje relacje są naprawdę w kiepskim stanie. Musiałeś w przeszłości spotkać się z odrzuceniem, stąd te podświadome lęki. 

Co widzisz na obrazku? Jabłko

Boisz się śmierci. Przeraża cię bardziej niż cokolwiek innego. Może to być spowodowane tym, że niedawno straciłeś ukochaną osobę i myślisz, że możesz być następny. Śmierć gra główną rolę w twoich koszmarach.

 Zobacz też: To, co widzisz na tym obrazku zdradza, jakim i dlaczego jesteś człowiekiem

Źródło: mindjournal.com/understandingcompassion.com

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychotest | psychozabawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy