Reklama

Reklama

To tutaj ktoś wzbogacił się o milion złotych. Trafił "szóstkę" w Lotto Plus

18 sierpnia - to szczęśliwy dzień dla mieszkańca Gdyni, który zagrał w Lotto Plus. Grający zdał się na swoje szczęście i zagrał metodą chybił trafił. Wygrał 1 mln zł! Jest to czwarta „szóstka” w Lotto Plus odnotowana w Gdyni.

Losowanie Lotto Plus - szczęśliwe liczby 

Czwartkowe losowanie Lotto Plus okazało się szczęśliwe dla osoby, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Gryfa Pomorskiego 71 w Gdyni.  Szczęśliwy zakład w Lotto Plus warty jest 1 000 000 zł.

To już kolejny przypadek, kiedy grający zdał się na swoje szczęście i zagrał metodą chybił trafił. A jakie liczby były dla niego szczęśliwe i przyniosły mu główną wygraną? 

Losowanie Lotto Plus z 18 sierpnia 2022 r. 

  •  8, 14, 26, 29, 30, 39

 Jest to czwarta "szóstka" w Lotto Plus odnotowana w Gdyni. Warto również dodać, że dotychczas w całej Polsce w sierpniu padło sześć "szóstek", z czego trzy w Lotto i trzy w Lotto Plus.

Reklama

Czytaj również: Kolejna „szóstka” w Lotto Plus. Szczęśliwiec wygrał równo 1 000 000 złotych

Lotto. Do wygrania kolejne miliony 

Już w piątek, 19 sierpnia w Eurojackpot trafić można 80 000 000 zł,  w sobotę 5 000 000 zł w Lotto, a po dopłaceniu złotówki do zakładu, także 1 000 000 zł w Lotto Plus. Najbliższe losowanie obu tych gier odbędzie się w sobotę o godz. 22:00, z którego transmisję można obejrzeć m.in. na antenie TVP3, czy na oficjalnej stronie Lotto. 

Sprawdź: Wygrana w Lotto. Skreślając te liczby, masz szansę na fortunę

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: lotto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy