Reklama

Reklama

To wydarzy się już dzisiaj! Brama Lwa, czyli zjawisko, które może odmienić twoje życie

8 sierpnia 2022 ma miejsce jedno z najważniejszych astrologicznych wydarzeń w roku. Mowa o Bramie Lwa, w trakcie której Słońce łączy się na niebie z Syriuszem. Zdaniem astrologów właśnie w tym czasie mamy szansę pozbyć się od dawna ciążących na nas problemów oraz przyciągnąć pełnię szczęścia.

Brama Lwa, inaczej zwana portalem 88 to zdaniem astrologów niepowtarzalna okazja ku temu, by odmienić swoje życie. W tym dniu znajdujemy się na wysokich wibracjach, które przyspieszają duchowy wzrost i spełnianie się wewnętrznych manifestacji. To unikalne zjawisko ma miejsce 8 sierpnia, który jest bardzo ważną datą dla astrologów i numerologów. 

Już w starożytności uważano, że jest to czas wzmożonej energii kosmicznej docierającej do Ziemi. Jak to zjawisko może wpływać na nasze życie i co zrobić, aby wykorzystać tę niesamowitą okazję?

Jasnowidzka wskazuje datę i apeluje do Polaków. W komentarzach poruszenie!  

Reklama

Brama Lwa i portal 88

Sezon Lwa niewątpliwie wiąże się z poczuciem ekscytacji. Wszystko w wyniku szczególnego zjawiska nazwanego na cześć tego znaku zodiaku. Mowa o duchowym portalu 88, który w astrologii znany jest jako "Brama Lwa". Otwiera się 8 sierpnia i właśnie wtedy zaciera się granica pomiędzy światem mistycznym i materialnym.

Syriusz, czyli gwiazda, zwana Słońcem duszy, tego dnia łączy się na niebie ze Słońcem. Ma możliwość zaprosić do naszej codzienności światło i pomóc nam przejść przez wewnętrzną transformację, dzięki której będziemy w stanie pożegnać mroczne wspomnienia, które kłębią się w naszych myślach od dłuższego czasu. Pamiętajmy, że zodiakalny lew nigdy nie poddaje się przeciwnościom losu. W tym czasie szczególnie inspiruje nas do tego, abyśmy i my nie poddały się wewnętrznym rozterkom, tylko stawiły im czoła i mogły pójść do przodu z nową, świeżą i optymistyczną energią.   

W numerologii 88 (8 sierpnia) wskazuje na połączenie między niebem a ziemią. Umożliwia to wzniesienie się na wysokie wibracje, które sprawiają, że marzenia dzięki naszej wytrwałości mogą stać się prawdą.

Czytaj również: Cała prawda o zodiakalnym Lwie. Charyzmatyczny i wierny 

Jak wykorzystać "Bramę Lwa" - wskazówki astrologów

Co jednak powinnyśmy zrobić, aby wykorzystać tę wysoko wibrującą energię do tego, by rzeczywiście odmienić nasze życie? Astrologowie dzielą się praktycznymi wskazówkami, które mogą pomóc nam w pełni doświadczyć dobroczynnych zjawisk płynących z Bramy Lwa.

1. Przebywanie blisko światła

Ponieważ tego dnia na niebie Słońce spotyka się z Syriuszem, światło słoneczne ma wyjątkową siłę. W końcu metaforycznie mówi się, że blask promieni może rozjaśnić najgorsze wspomnienia. Zadbajmy zatem o to, aby przebywać tego dnia na słońcu i odważnie myśleć o tym, co chcemy zmienić i osiągnąć.

2. Dokonywanie świadomych wyborów i reflekcja nad relacjami

8 sierpnia jest doskonałym dniem, by poddać refleksji te realcje, z których niekoniecznie jesteśmy zadowolone. Jeśli coś budzi nasz niepokój, powinnyśmy zastanowić się nad tym, jakie są nasze oczekiwania względem ludzi z naszego bliskiego otoczenia. Dzięki przyciąganiu pozytywnej energii płynącej z Bramy Lwa możemy w naturalny sposób osunąć od siebie ludzi, którzy być może nie życzą nam dobrze, a ich miejsce zastąpią ci, którzy chcą naszego dobrostanu.

3. Przyciąganie siły

Zodiakalny lew jest jednym z najsilniejszych znaków. Wierzy w swoją moc i od przyszłości oczekuje tego, co najlepsze. Pomyślmy zatem, co chcemy osiagnąć w najbliższym czasie - być może rozwiązanie jest tuż obok? Warto spisać sobie najważniejsze cele, a okaże się, że rozwiązania mamy w zasięgu ręki. Dzięki poczuciu lekkości będzie nam łatwiej realizować wyznaczone plany.

Czyta również: Horoskop dzienny dla lwa astrolożki Moniki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: brama lwa | portal 88

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy