Reklama

Reklama

Tylko u nas! "Bądźmy najważniejsze dla siebie". Metamorfoza dr Beaty Dethloff

„Jesteśmy przepracowane i najbardziej komfortowo czujemy się w dresach” – stwierdza Jola Czaja. Najnowszy odcinek programu „Daj się wyczaić” porusza problem, który jest powszechny w życiu współczesnych kobiet. Bohaterką programu została niezwykle zapracowana postać, która potwierdza, że zdrowy odpoczynek jest szalenie ważny w higienie życia, i można znaleźć na niego czas, nawet będąc bardzo zajętą kobietą – dr Beata Dethloff – właścicielka kliniki medycyny estetycznej w Warszawie.

Kim jest dr Beata Dethloff?

Dr Beata Dethloff jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem nauk medycznych, specjalistką w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia z doktoratem z endokrynologii. Prowadzi dwie kliniki medycyny estetycznej w Warszawie. Do jej gabinetów przychodzi wiele gwiazd i znanych postaci ze świata show-biznesu. Jak sama opisuje swoje działania "Pomagam kobietom być piękną, młodą i zdrową". Propaguje zdrowy styl życia: "Zawsze powtarzam, że lepiej zapobiegać, niż leczyć i profilaktyka powinna być dla nas kluczowa, jeśli chcemy cieszyć się długim życiem w zdrowiu" - komentowała w naszym wywiadzie na temat badań nutrigenetycznych. Dała się poznać szerszej publiczności podczas występu w randkowym programie "40 kontra 20" jako szczera i empatyczna osoba, która mimo dużej ilości obowiązków znajduje czas dla siebie i swoich najbliższych - i właśnie tę cechę chciała przekazać oglądającym odcinek kobietom.

Reklama

Day-off dla kobiet zabieganych

Jola Czaja postanowiła stworzyć odcinek, który ma zachęcić inne kobiety do znalezienia czasu dla siebie, mimo wielu codziennych obowiązków. Dzień poświęcony na przyjemności w gronie bliskich przyjaciół to jedna z najlepszych form relaksu, o którym niestety często zapominamy. Bo odpoczynek połączony z zabawą jest ważny dla każdej kobiety.

Luksusowy relaks - każda z nas na niego zasługuje

Pierwsza sesja odbyła się na hotelowym balkonie. Beata Dethloff pozowała w koszuli nocnej, popijając szampana. Która z nas nie chciałaby tak odpocząć? "Ten dzień jest cudowny, nigdy takiego nie miałam! (...) To taka chwila dla siebie, żeby się poczuć cudownie i wyjątkowo, tak jak bogini" - komentuje Beata. W sukni glamour pojawiła się w restauracyjnej kuchni. "W szpilkach, diamentach, sukni wieczorowej - szalejcie nocą" - zachęca wszystkie kobiety Jola Czaja.

Zbierajcie swoje "muszelki"

Beata Dethloff jest wielką fanką butów. Nie tylko uwielbia je nosić, ale traktuje je jak suweniry z podróży. W kolejnej sesji odgrywały one ważną rolę w scenografii. Dla Beaty Dethloff buty są istotne z jeszcze jednego powodu. "Niektórzy przywożą z podróży muszelki, a ja przywożę buty" wyznaje Beata Dethloff. Te zakupione podczas wakacji buty przywracają wspomnienia odpoczynku i pięknych chwil w momentach, kiedy nie można znaleźć czasu na przerwę.

Najpierw mąż, dzieci, kot, pies - na samym końcu kobieta

Dr Beata Dethloff pracuje głównie z kobietami, dzięki temu mogła zauważyć, czym najczęściej kierujmy się w życiu. Według niej stawiamy siebie na samym końcu kolejki - na ostatnim miejscu. A co, gdyby tę hierarchię odwrócić? "Jeżeli wy nie znajdziecie dla siebie czasu, to nikt inny go nie znajdzie" - zaznacza Beata. Świadomość i pewność względem samej siebie gwarantuje szacunek od innych. Dlatego znalezienie wśród codziennych obowiązków chwili dla swoich zainteresowań, rodziny, czy przyjaciół, jest niezwykle ważne dla nas oraz dla naszego otoczenia.

Bądźmy siostrami i braćmi

Jola Czaja podsumowuje odcinek z Dr Beatą Dethloff prostymi, jednak ważnymi słowami. Powinniśmy darować sobie nasze chwile i doceniać te poświęcone innym w życiu, które bardzo często jest zabiegane i zapracowane. A momenty, w których spędzamy czas z naszymi najbliższymi, i to, co sobie dajemy wzajemnie, jest najważniejsze. Zgodzicie się?

Zobacz odcinek przedpremierowo:

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z sesji? Odwiedź nasz profil na Instagramie!

Zobacz również:

Ceny w grudniu będą jeszcze wyższe. Kiedy robić zakupy na święta?

Naturalne kosmetyki na jesień: miód. Jak go wykorzystać?

Aleksandra Kwaśniewska świętuje. Podzieliła się radosną nowiną!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje