Usunęła uszy, zoperowała nos, rozszczepiła język. Twierdzi, że jest smokiem

Usunięcie uszu, korekta nosa, rozszczepienie języka, wstawienie osiemnastu implantów imitujących rogi – to tylko część zabiegów plastycznych, którym poddała się obecnie 62-letnia Eva Tiamat Medusa. Jednak zanim kobieta zdecydowała się na tak radykalne zmiany w wyglądzie, przeszła również korektę płci.

Tiamat Eva Medusa zmieniła płeć i poddała się licznym zabiegom, by upodobnić się do smoka
Tiamat Eva Medusa zmieniła płeć i poddała się licznym zabiegom, by upodobnić się do smoka123RF/PICSEL

Tiamat Eva Medusa urodziła się jako Richard Hernandez w Arizonie w Stanach Zjednoczonych i jak twierdzi - została porzucona przez swoich rodziców, a na późniejszym etapie życia była dyskryminowana i często padała ofiarą przemocy seksualnej.

Przed dokonaniem korekty płci, do której doszło w 1990 roku, Tiamat Eva Medusa pracowała jako wiceprezes jednego z dużych banków w USA. Jednak dramatyczne wydarzenia z przeszłości sprawiły, że Medusa nie chciała więcej identyfikować się jako człowiek. Na podjęcie tak odważnej decyzji wpłynął również fakt, iż kobieta, dowiedziawszy się, że jest nosicielką wirusa HIV, nie chciała umrzeć, wyglądając jak ludzie, którzy przyczynili się do wyrządzenia jej krzywdy w młodym wieku.

Dla mnie ta przemiana jest największą podróżą mojego życia. Istnieje wiele powodów, dlaczego to robię. Mam dwie matki: jedną biologiczną, a drugą gadzią. Mam nadzieję, że moja historia pomoże innym ludziom - nie tylko tym, którzy przeszli ciężkie chwile, ale też tym, którzy stracili nadzieję
powiedziała Medusa w "The Wizard of Odd TV"

Tiamat Eva Medusa postanowiła upodobnić się do smoka, gdyż wierzy, że jest prawdziwym reptidem, pół-człowiekiem, pół-gadem. Kobieta przeszła mnóstwo operacji plastycznych, dzięki którym m.in. usunęła uszy, poddała się korekcie nosa, zdecydowała się na rozszczepienie języka oraz na wstawienie na głowie osiemnastu implantów, które wyglądem przypominają rogi.

Ponadto kobieta przyozdobiła ciało licznymi tatuażami, które mają imitować łuski i wytatuowała oczy na zielono. Medusa pozbyła się również większości zębów, a nadgarstki i klatkę piersiową poddała skaryfikacji.

Ratownicy szukają ludzi pod gruzami w syryjskim AleppoAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas